Araç bağış kampanyası desteğine teşekkür...

Araç bağış kampanyası desteğine teşekkür...

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, şube müdürleri ile birlikte Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Karaküçük'ü makamında ziyaret etti.


İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, KATSO yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette, geçtiğimiz ay gerçekleştirilen Emniyet Müdürlüğü'ne araç kazandırma kampanyasına büyük destek veren KATSO Başkanı Kemal Karaküçük'e teşekkür etti. Aydın, katkılarından ve desteklerinden dolayı Başkan Karaküçük'e teşekkür ederek, Emniyet Müdürlüğü logolu bayrak ile bakır işleme bardak hediye etti.


KATSO Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Karaküçük ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şunları kaydetti: "Kahramanmaraş, huzurlu bir kent, bunun arkasında ise büyük bir çaba yatıyor. Kahramanmaraş polisi, 7/24 büyük bir şevkle hizmet veriyor, bizler de bu şehirde yaşayan insanlar için şehrimiz huzurlu bir kent olarak kalmalı diyoruz. Bunun için de polisimizin desteklenmesi gerekiyor. Kahramanmaraş halkı, son derece duyarlı bir toplum, geçtiğimiz ay yapılan kampanyaya iş adamlarımız ciddi destek verdiler ve Emniyet Müdürlüğümüz çok sayıda yeni araca kavuştu. Bunda bizim de katkılarımız oldu ama biz bunu sosyal sorumluluk olarak görüyoruz. Emniyet teşkilatımıza da yeni araçlarının hayırlı olmasını temenni ediyor ve başarılar diliyorum." (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2012, 09:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner63