TÜMSİAD, Başkan'ı dinledi

TÜMSİAD, Başkan'ı dinledi

Kahramanmaraş’ın AK Partili Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Kahramanmaraş Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Toprak ile yönetim kurulu üyelerini dernek binasında ziyaret etti.

Başkan Poyraz, Kahramanmaraş'ın daha çağdaş bir kent olması amacıyla gerçekleştireceği yeni projeleri hakkında TÜMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Toprak’a bilgi verdi.

Kahramanmaraşlılara ulaşarak başkanlığı döneminde yaptığı hizmetler hakkında bilgi verdiğini anlatan Başkan Poyraz, yönetimi devir aldıktan sonraki 6 yıllık icraatları, teknik belediyecilik ve sosyal belediyecilik açısından yapılan işler hakkında bilgi aktardı. Altyapı yatırımlarından, sosyal projelere, çevre düzenlemelerinden trafik sorununa birçok konuda yürütülen projeler ile birlikte kentin, modernleşme konusunda hızlı bir yol aldığını kaydetti.

Kahramanmaraş'ın gelişimi için hayata geçireceği yeni projeleri hakkında da bilgi veren Başkan Mustafa Poyraz, yeni projelerini Kahramanmaraş halkı ile paylaşmak adına gece gündüz çalışmaya devam ettiklerini söyledi.

TÜMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Toprak ise çalışmalarında Poyraz'a, başarılar diledi. (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2009, 18:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Biçkes
Mehmet Biçkes - 12 yıl Önce

Sayın Başkan, Tümsiad Başkanı Adnan TOPRAK'ı makamında ziyaret etmiş, oh ne ala, K.Maraş'ın trafik sorununun bittiğini söylemiş, Sayın TOPRAK da kuzu kuzu dinlemiş, ''Yahu Başkan gel seninle bir şehir turu yapalım, şu şehiriçi trafiği nasıl hallolmuş, bizde görelim'' diyememiş mi? Bizim Sivil Toplum Örgütleri Çok centilmendir. Öyle sivri çıkışlar yapamazlar, Kamuoyu için mi? ASLA Ne görülmüş, Ne duyulmuş, kimse yüzüne karşı yanlış doğru yetkiliye öyleyemiyor içindekini. Doğru bile olsa! Galiba bizim müzmin hastalığımız bu galiba, Allah hakkımızda hayırlısını versin bu memleketin başına, Hoşcakalın.

SIRADAKİ HABER

banner63