İtalya’daki ölü sayısı Çin’i geçti. Kurban sayısı 3 bin 405’e yükseldi. hastanedeki görüntüler ise tüyler ürpertti!

İtalya Coronavirüsün ilk kaynağı olan Çin'i, ölü sayısında geçti. Ülkede her geçen gün bilanço şiddetli bir şekilde artış gösteriyor. Bütün önlemlere rağmen ölümler durdurulamıyor. Dün, 427 kişi daha hayatını kaybetti. Ölüm sayısı 3 bin 405'e yükseldi. Ülkede cenaze işlemlerine yetişilemiyor. Dün akşam cenazeler, askeri araçlarla başka kentlere taşınmaya başlandı. Salgının görüldüğü hastanelerde yatakların karşısında hazırda bulunan tabutların olması, durumun vehametini ortaya serdi.

İtalya’daki ölü sayısı Çin’i geçti. Kurban sayısı 3 bin 405’e yükseldi. hastanedeki görüntüler ise tüyler ürpertti!

İtalya Coronavirüsün ilk kaynağı olan Çin'i, ölü sayısında geçti. Ülkede her geçen gün bilanço şiddetli bir şekilde artış gösteriyor. Bütün önlemlere rağmen ölümler durdurulamıyor. Dün, 427 kişi daha hayatını kaybetti. Ölüm sayısı 3 bin 405'e yükseldi. Ülkede cenaze işlemlerine yetişilemiyor. Dün akşam cenazeler, askeri araçlarla başka kentlere taşınmaya başlandı.

.Salgının görüldüğü hastanelerde yatakların karşısında hazırda bulunan tabutların olması, durumun vehametini ortaya serdi..Morglarda yer kalmadı Cenazeler askeri araçlarla başka kentlere taşınmaya başlandı..MİLYONLARCA İNSAN ÖLECEK
Birleşmiş Milletler'den dünyayı korkutan mesaj geldi. Açıklamada, "Coronavirüsün, özellikle dünyanın en savunmasız bölgelerinde orman yangını gibi yayılmasına izin verirsek milyonlarca insan ölecek" denildi..

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2020, 09:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner63