İçme suyu Haberleri

İçme suyu haberleri ve güncel İçme suyu gelişmeleri, İçme suyu ile ilgili tüm video, İçme suyu fotoğrafları ve İçme suyu haberleri KANAL46 - KAHRAMANMARAŞ HABER SAYFASI sitemizde


Pazarcık'a 600 Milyon TL'lik dev yatırım! Kahramanmaraş Büyükşehir, Düzbağ Hattı ve İçmesuyu Arıtma Tesisi ile altyapıyı güçlendiriyor.

Kahramanmaraş'taki deprem etkilenen illerde yapılan su analizleri olumlu! Prof. Dr. Işıl Var liderliğindeki ekip, içme suyunun temiz olduğunu belirtiyor.

GÜNDEM

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, içme suyu sorununu su borularının koparılmasıyla açıkladı. Kasıtlı müdahale nedeniyle su kirliliği yaşandı.

BÖLGE

Adıyaman'da depremzedeleri tedirgin eden kurtçuklu musluklar. Vartana prefabrik kentte yaşayanlar, enfeksiyon riski taşıyan musluk sularının yenilenmesini edilmesini istiyor.

Afşin Merkez İçme Suyu Sorunu Çözüldü! KASKİ'den yapılan açıklamada içme suyu kalitesinin normale döndüğü duyuruldu. Artık güvenle içebilirsiniz.

KMBB'ye bağlı KASKİ ekipleri, içme suyu zorluklarıyla mücadelede çalışmalarını sürdürüyor. Su kesintileri ve kaynak azalmasıyla ilgili bilgi veriyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Elbistan'daki altyapı yenileme ve çevre projelerini değerlendirdi. İçme suyu, atık su arıtma, şehir planlaması...

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ), deprem sonrası şebeke onarımları ve kırsal mahallelerde içmesuyu sorunları için çalışıyor.

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ), Kahramanmaraş’ın şebeke içme suları hakkında duyuru yayımladı.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş Valiliği, sosyal medyada yayılan ‘şehirde içme suyu bulunmuyor’ iddialarına ilişkin bir açıklama yayımladı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürlüğünde düzenlediği basın toplantısında, “Şebeke suyunu içme suyu olarak kullanmayalım” dedi.

Anket


Ekonomiden memnun musunuz?

Ankete Katıl