Nurhak Haberleri

Nurhak haberleri ve güncel Nurhak gelişmeleri, Nurhak ile ilgili tüm video, Nurhak fotoğrafları ve Nurhak haberleri Maraş Son Dakika Haberleri - Maraş Haberler sitemizde


KAHRAMANMARAŞ

İlhami Bozan, Nurhak'ta yeniden belediye başkanı oldu. Eğitim ve hizmet odaklı yaklaşımıyla ilçenin kalkınmasına katkı sağlayacak.

KAHRAMANMARAŞ

Nurhak'ta şiddetli kar yağışı, birçok aracın mahsur kalmasına neden oldu. Kurtarma ekipleri yoğun çaba harcayarak ulaşımı sağlamaya çalışıyor.

KAHRAMANMARAŞ

MHP, Kahramanmaraş'ta Ekinözü ve Nurhak Belediye Başkan adaylarını açıkladı. Ekinözü için Harun Şahin, Nurhak için İsmet Göksu aday gösterildi.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş'ın Nurhak İlçesi'nde Akedaş tarafından duyurulan elektrik kesintisi bilgileri ve etkilenecek mahalleler.

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fırat Görgel, Nurhak'a modern Acil Durum Hastanesi müjdesini verdi. Sağlık hizmetleri için önemli bir adım!

Kahramanmaraş'ın Tatlar Köyü'nde gizemli güzellik: Tatlar Deresi! Doğa ve huzur arayanlar için mükemmel bir kaçış noktası.

Kahramanmaraş'ta 02 Eylül 2023'te planlanan 4 saatlik elektrik kesintisi hakkında detaylar. Akedaş'ın resmi açıklaması.

Kahramanmaraş'ta meydana gelen 4.1 büyüklüğündeki deprem son dakika haberi. AFAD'dan güncel bilgiler ve depremin etkileri.

Büyükşehir Belediyesi, 296 aileye ev sahipliği yapacak Nurhak Konteyner Kent’te asfalt imalatına başladı. Geçici barınma merkezine toplamda 15 bin metrekare...

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş'ın Nurhak ilçesinde okulun sistemine girerek notlarını değiştirdiği ve bu nedenle de okul yönetimi tarafından hakkında tutanak tutulduğu iddia edilen...

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş’ın Nurhak ilçesinde ‘Kaptan Muhammet Aykut’ anısına öğrenciler tarafından resim sergisi yapıldı.

Anket


Ekonomiden memnun musunuz?

Ankete Katıl