Okul Haberleri

Okul haberleri ve güncel Okul gelişmeleri, Okul ile ilgili tüm video, Okul fotoğrafları ve Okul haberleri Maraş Son Dakika Haberleri - Maraş Haberler sitemizde


KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş’ta depremin ardından kapanan okulların bazıları 10 Nisan’da yeniden açılıyor.

GÜNDEM

Elazığ'da sınav esnasında kopya çekerken yakalanan öğrenci, öğretmenini bıçakla yaraladı.

KAHRAMANMARAŞ

Depremzedelere TOKİ tarafından yapılan konutlarda yol, okul ve sağlık ocağı olmadığı ortaya çıktı. DEVA Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Dr. İrfan Karatutlu,...

GÜNDEM

Ankara'da okulda düşen 8 yaşındaki Mira yoğun bakımda! Aile okulu sorumlu tutuyor, Milli Eğitim Bakanlığı soruşturma başlattı.

Kahramanmaraş'ta bir ilkokulda müdürün bir öğretmeni taciz ettiği iddiasıyla ilgili soruşturma başlatıldı. 3 eğitimci görevden uzaklaştırıldı. Milli Eğitim Bakanlığı'ndan da...

EĞİTİM

Ülke genelinde 20 milyon öğrenci, ikinci döneme başladı. Sınav heyecanı artarken, ara tatil 5 Nisan'da. YKS başvuruları 26 Şubat'a kadar...

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş'ta mesleki lisede öğrenciler, uygulamalı eğitimle temizlik malzemeleri üreterek bölgenin ihtiyacını karşılıyor.

GÜNDEM

Başakşehir'de hamile öğretmene şiddet! Çocuğunu sınıfa bırakma isteği reddedilen veli tutuklandı.

EĞİTİM

Eğitimde köklü değişiklikler! Ana sınıfları ilkokullarda, devamsızlık kuralları ve öğretmen hakları yenilendi. Detaylar bu haberde!

Kahramanmaraş'ta deprem nedeniyle yıkılan okulun yerine yeni bir okul yapılması için mahalle halkının çığlığı! Okulsuz çocuklar için yardım çağrısı.

GÜNDEM

İstanbul'da Atatürk fotoğrafına saygısızlık yapan lise öğrencisi gözaltına alındı. Toplumsal hassasiyet ve yasal işlemler.

EĞİTİM

Yeni eğitim yılı başladı! Değişiklikler ve yeniliklerle dolu bir döneme hoş geldiniz. Öğrenci ve öğretmenler için heyecanlı bir başlangıç.

Anket


Ekonomiden memnun musunuz?

Ankete Katıl