Su Haberleri

Su haberleri ve güncel Su gelişmeleri, Su ile ilgili tüm video, Su fotoğrafları ve Su haberleri Maraş Son Dakika Haberleri - Maraş Haberler sitemizde


KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş Valiliği, ölçü ve ayar konularında önemli hatırlatma yaparak, ilgililerin yasal sorumluluklarını yerine getirmelerini duyurdu.

Kahramanmaraş'ın merkez Onikişubat Belediyesi'nin HES Projesine köy sakinlerinden sert tepki geldi.

EKONOMİ

2024'te tereyağı, peynir ve süt fiyatları adeta uçuşa geçti. Zincir marketlerde 700'den fazla ürün bir gecede etiket değiştirdi. Tereyağında tek...

GÜNDEM

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclisi'nde yapılan İSKİ Olağan Kurulu'nda suya yüzde 25 zam kararı alındı. Alınan kararlar kamuoyuna duyuruldu.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ), deprem sonrası şebeke onarımları ve kırsal mahallelerde içmesuyu sorunları için çalışıyor.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu İlçesi'ne bağlı Hacıbebek Mahallesi'nde deprem sonrası su sorunuyla mücadele ediyor. Vatandaşlar çözüm için KASKİ'yi bekliyor.

DÜNYA

Kahramanmaraş’ın Andırın ilçesinde 2 genç serinlemek için girdikleri suda boğularak can verdi.

KAHRAMANMARAŞ

KASKİ Genel Müdürlüğüne bağlı ekipler, Kahramanmaraş genelinde 25 bine yakın su ve kanalizasyon arızasını gidermeyi başardı.

GENEL

Paketin iki ayaklı olacağı bildirilirken 5 milyona yakın ailenin de 2 bin liraya kadar olan borcu icradan düşecek. Ailelerin borçlu...

Anket


Ekonomiden memnun musunuz?

Ankete Katıl