Kahramanmaraş'ta Zafer Partisi esnafa bayrak dağıttı!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamasını Trabzon Bulvarında esnafı ziyaret ederek ve Türk Bayrağı dağıtarak yapan Zafer Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Alp Arslan Kenger kent esnafı ile hem hal olduklarını söyledi.

Kahramanmaraş'ta Zafer Partisi esnafa bayrak dağıttı!

Cumhuriyet Bayramının kutlama törenlerinin tamamlanmasının ardından ekibiyle birlikte Trabzon Bulvarı üzerindeki esnafları ziyaret eden hem de bayramlarını kutlayarak Türk Bayrağı dağıtan Zafer Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Alp Arslan Kenger; “ilimizde parti çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Daha yeni kurulmamıza rağmen hem partimize hem de Genel Başkanımız Ümit Özdağ’a gösterilen ilgiden gayet memnunuz. İlimizin çeşitli bölgelerine stantlar kurarak üye kayıt çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Cumhuriyet Bayramımızı kutlamak için esnafımızla bir araya geliyoruz. Trabzon Bulvarı esnafımızı ziyaret ediyoruz, hem bayramlarını kutluyor hem de Türk Bayrağı dağıtıyoruz. Esnaflarımızın halini hatırını işlerini soruyoruz.  Zafer partisi Kahramanmaraş’ta üye çalışmalarını artırarak söz sahibi olacağına inanıyoruz. Herkes Zafer Partisinin Kahramanmaraş’ın kalesi yapacağını da göstereceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner67