Evlilik yıl dönümünde beyaz gelinlikle sürpriz!

Evlilik yıl dönümünde beyaz gelinlikle sürpriz!

Hatay’ın İskenderun ilçesinde 4 çocuk sahibi kadın, eşinin kendisine evlilik yıl dönümünde yaptığı beyaz gelinlik sürprizi karşısında neye uğradığını şaşırdı.Oto tamir işiyle uğraşan Ahmet Satar, evliliklerinin 17. yıl dönümünde eşi Filiz Satar’a bir sürpriz yapmak istedi.


Eşinin annesine gelinlik seçtiren Satar, önce eşini kuaföre gönderdi ardından beyaz gelinlik ile sürpriz yaptı. Yeniden gelinlik giydirdiği Filiz Satar’ı arabasıyla anne evine getiren Ahmet Satar, çocukları ve ailesi tarafından alkışlarla karşılandı.


Eşine tekrardan beyaz gelinlik giydirmeyi daha önceleri düşündüğünü ve hayalini gerçekleştirdiğini ifade eden Ahmet Satar, mutlu olduğunu, bu sürprizi bir 20 yıl sonra yeniden tekrarlayacağını söyledi.
Eşinin beyaz gelinlik sürprizini daha önceleri kendisine söylediğini ancak eşinin böyle bir sürprizi yapacağını beklemediğini ve önüne konulan beyaz gelinlik karşısında şaşkına döndüğünü anlatan Filiz Satar ise; “Annemi gelinlik seçmeye götürmüş. Benim haricimde çocuklarım dahi herkesin bu sürprizden haberi vardı. Çok büyük bir sürpriz oldu eşime teşekkür ediyorum. Benim için unutamayacağım bir gün oldu” dedi.
Annelerini ilk defa gelinlik içerisinde gören çocuklar ise mutlu ve heyecanlı olduklarını söylediler.


(İHA)


Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2015, 11:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63