Habervaktim: 'Çirkin Komplo...'

Habervaktim: 'Çirkin Komplo...'

Ailece görüşüp yardım ettiği bir ailenin kızının kandırılarak aleyhine iftira ettirilmesi sonucu gözaltına alınan Üzmez, daha sonra çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Vakit Gazetesi'nin 78 yaşındaki yazarı Hüseyin Üzmez, maruz kaldığı çirkin komplo sonucu tutuklandı. Ailece görüşüp yardım ettiği bir ailenin kızının kandırılarak aleyhine iftira ettirilmesi sonucu gözaltına alınan Üzmez, daha sonra çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Söz konusu kızın ailesinin, Üzmez aleyhine herhangi bir beyanda veya şikâyette bulunmadığı öğrenilirken, Üzmez'in akrabaları da, çirkin bir komplo ile karşı karşıya kaldıklarını belirtti.

Kartel medyasının, evli ve iki çocuk babası olan Üzmez’in gözaltına alınma haberini hiçbir araştırma yapmadan sitelerine taşıması dikkat çekerken, sorumlu gazetecilikten ziyade sırf Vakit Gazetesi'ne ve mütedeyyin insanlara çamur atma çabasıyla hareket etmeleri tepkiyle karşılandı.

www.habervaktim.com

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2008, 17:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa ayiboğan
mustafa ayiboğan - 13 yıl Önce

Bu adamın böyle bir işe kalkıştını soyleyene cok agır sözlerim olur ama,aklanacaktır. Aklandığı zamanda kimse böyle mansetten haber yapmıyaktır,ne gazetelerde,nede televizyonlarda.olay sadece komplo nedeni ise CUMHURİYET GAZETESİ SAHİBİ İLHAN SELCUKUN İntikamı

SIRADAKİ HABER

banner63