Sezen Aksu, esprileriyle çok güldürdü

Sezen Aksu, esprileriyle çok güldürdü

Sanatçı Sezen Aksu, kendisini dinlemeye gelen gelin ile damadı sahneye alarak dans ettirdi.


Yaklaşık 2.5 saat sahnede kalan Aksu, hayranlarını gülmekten kırdı geçirdi.


Konyaaltı Açık Hava Tiyatrosu’nda sahneye çıkan Sezen Aksu hayranlarına unutamayacakları bir gece yaşattı. Her konserinde “Tek dileğim buradan mutlu ayrılmanız” diyenSezen Aksu’ ya, Konyaaltı Açıkhava Tiyatrosu’nda şef Fahir Atakoğlu ve kendi alanlarında en başarılı müzisyenlerden oluşan grup eşlik etti. Sanatçı kendisini dinlemeye gelen hayranlarına keyfili sohbeti ile gülmekten kırdı geçirdi. Sanatçı geçmişten günümüze gelen klasiklerinin yanı sıra, yeni şarkılarını da seslendirdi.


Kanal46
TWİTTERIM YOK


Hayranlarına bütün isteğim sizin buradan mutlu ayrılmanız diyen sanatçı Aksu, " Benim elimi sırtınızda hissettiyseniz bu bana iyi geliyor. Bu yüzden bu işi yapıyorum. Benim tiwetterim yok, orada yazanların hepsi üfürükten teyyare, selam söyle o yare misal. Twitterde şöyle bir cümle var: " Bu gece gel yarın istersen git’ diyerek, bir neslin yolunu yapan Sezen Aksu’ya selamlar olsun". Burada bir hoşgörülü bir insanın belirtisi var. Bu gece gel yarın istersen gelme. Belki bunlar evli senin ne kadar kalbin kötüymüş. Ben neden bir kuşağın yolunu yapayım. Kuşak müsaitmiş demek ki. Ben ne yaptıysam nikahı basıp öyle yaptım. Babamın korkusundan filört edemedim, önüme elene nikah basmak zorunda kaldım. Adımda çok evleniyora çıktı" dedi.


AKSU’DA ÇİFTE ÖVGÜ


Aksu, kendisini izlemeye gelen bir gelin ve damadı da sahneye davet etti. Ayça-Şevki Demir çiftini tebrik eden Aksu, " Siz ne güzel armağansınız bana böyle. Demekki hayatınızda önemli bir yerim varmış. Annem babam 60. evlilik yıl dönümlerini nikah tazeleyerek kutladılar. Bende onlara imrenerek bakıyorum. Ve babama: " Baba bir kerede olmasada toplamında en azından 60’ a yaklaşırım. Ümidim var’ dedim. Bana bu kadar değerli bir hediye verdiğiniz için için titredi" diye konuştu.


GELİN VE DAMATTAN DANS


Aksu, gelin ve damadı sahnede dans ettirdikten sonra yerlerine uğurladı.Aksu, genç çifte konserin sonuna kadar beklemek zorunda değilsiniz diyince dinleyiciler kahkahalara boğuldu. Yaklaşık iki buçuk saat sahnede kalan Aksu, konser sonunda izleyenler tarafından ayakta alkışlandı.


Gelin Ayça Demir, çocukluğundan bu yana Sezen Aksu hayranı olduğunu ifade ederek, " Büyüyüncede hayranlığım geçmedi. Nikah günümüz Sezen Aksu’nun konserine denk geldi. Nikahımızın kıyılmasının ardından eşime sürpriz yaptım. Aksu bizi sahneye alınca çok heyecanlandık. Çok güzel bir duyguydu" diye konuştu.


(İHA- Fotolar:AA)

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2014, 07:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner66

banner63

banner67