Umutsuz Ev Kadınlar'nda Yas Var

Umutsuz Ev Kadınlar'nda Yas Var

Umutsuz Ev Kadınları uygulayıcı yapımcısı Işıl Karpuzoğlu hayata veda etti.Aydın’ın Kuşadası İlçesi’nde, 1.5 yıldır lenf kanseri tedavisi gördüğü evinde dün yaşamını yitiren ’Umutsuz Ev Kadınları’ adlı dizinin uygulayıcı yapımcısı 35 yaşındaki Işıl Karpuzoğlu, yakınları ve dizi oyuncularının katıldığı törenle son yolculuğuna uğurlandı. 

Başrol Oyuncusu Songül Öden de Vardı 

Karpuzoğlu için bugün ilçede cenaze töreni düzenlendi. Görev aldığı dizinin başrol oyuncusuSongül Öden ve set ekibi ile Burcu Esmersoy’un da aralarında bulunduğu arkadaşları ve yakınları, Işıl Karpuzoğlu’nu yalnız bırakmadı. Kuşadası Büyük Camii’nde öğlende kılınan cenaze namazı sonrası Karpuzoğlu, gözyaşları içinde Davutlar Mahalle mezarlığına toprağa verildi. 

Annesi Güçlükle Sakinleştirildi 

Genç yaşta ölen Karpuzoğlu’nun kardeşleri Elif Karpuzoğlu ve Burak Karpuzoğlu, annesi Aliye Karpuzoğlu ile babası Mehmet Ali Karpuzoğlu’nun ayakta durmakta zorlandığı görüldü. Arkadaşının toprağa verilişini bitkin bir şekilde uzaktan izleyen Songül Öden, hocanın dualarına eşlik etti. Cenazenin toprağa verilmesinden sonra ağlayan anne Aliye Karpuzoğlu’nun 'Kızımı burada bırakıp nasıl giderim? Canım kızım. Ben seni bırakamam' feryadı yürek burktu. Acılı anne, güçlükle sakinleştirildi. Kardeşleri ve arkadaşları sırayla Işıl Karpuzoğlu’nun mezarına toprak attı, su döktü. 


Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2014, 12:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER