Başkan Bozdağ'dan vatandaşa beddua(!)

Başkan Bozdağ'dan vatandaşa beddua(!)

Pazarcık'ta  oturdukları sokağa hizmet isteyen vatandaşlar ile AKP'li Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ tartıştı.


Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde oturdukları sokağa hizmet isteyen vatandaşlar, AKP'li Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ ile tartıştı. Başkan, hizmet edilmediğini öne süren vatandaşlara, "Eğer hizmet edilmediyse Allah beni kör etsin, edilmedi diyeni de sizleri kör etsin" dedi.


Pazarcık ilçesi Mehmet Emin Arıkoğlu Mahallesinde oturan vatandaşlar, evlerinin önünden geçen stabilize yolun asfaltlanması için eylem yaparak sokağı trafiğe kapattı. Belediye hizmetlerinden yaralanamadıklarını savunan mahalleli, toz nedeniyle pencereleri açamadıklarını, sokağa parke taşı döşenmesini ya da asfaltla kaplanmasını istedi.


Eylem yapıldığını haberini alan AKP'li Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, mahalleye gelerek vatandaşlarla konuştu. Konuşurken öfkeli olduğu görülen Başkan Bozdağ, yol ortasında duran tenekeye tekme atarak, "Allah'tan korkun, Allah'tan utanın, yolu kapatmaya devam edin, yolu yapıyor muyuz, yapmıyor muyuz, görün." sözleriyle çıkıştı.


"KAN AKITIN, BİRBİRİNİZE GİRİN"


Belediye başkanının sert sözlerine karşılık veren çoğunluğunu kadınların oluşturduğu kalabalık, Bozdağ'a "Bir bayana öyle konuşulmaz" diyerek tepki gösterdi. Bunun üzerine belediye hizmetlerini anlatan Bozdağ, sözünün sık sık kesilmesine sinirlendi.
Vatandaşlardan birinin, "O zaman burada kan gövdeyi götürür" demesi üzerine Başkan Bozdağ "Akıtın, yap yap, kan akıtın, birbirinize girin, yapın o zaman." diyerek karşılık verdi.


"BELEDİYE BAŞKANIYSAM BANA KAFA TUTMAYIN"


Vatandaşlara devletin kurumlarına kafa tutulmayacağı tembihinde de bulunan Bozdağ, "Şunu yapmayın, ben belediyenin şu anda belediye başkanıysam bana kafa tutmayın. Kuruma, devlete kafa tutmayın. Ben gitsem de başka bir arkadaşımız da gelse belediyenin görevidir yapacak. Bunu anlayın diyorum ya niye anlamıyorsunuz? Siz, 3 günde bitecek şeyi bu hareketleri yapmakla yanlış yapıyorsunuz. Ben şunu söyleyeyim size; eğer hizmet edilmediyse Allah beni kör etsin, edilmedi diyeni de sizleri kör etsin." diyerek bölgeden ayrıldı.


Kanal46Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2015, 06:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
ibrahim ceridi
ibrahim ceridi - 5 yıl Önce

Cok belediye baskani gordum ama bu kadarını ilk kez gordum biz sana kafa tutariz ama sen kimsin sen kafa tutamazsin ne hizmetinden bahsediyorsun bizim gozumuz kor degil neyin ne oldugunu neyi kimin yaptigini yaptirdigini cok iyi biliyoruz boynundaki cukuru gorursen o koltuguda gorursun .. . pazarcigin hic bir yerinde hizmet yok neyin kafasini yasiyorsun

SIRADAKİ HABER

banner63