İşte AK Parti'nin taslak MKYK listesi!

İşte AK Parti'nin taslak MKYK listesi!

12 Eylül'de kongreye gidecek olan AK Parti'de MKYK listesi netleşmeye başladı. Fuat Avni'nin "Davutoğlu'nun istemediği isimler" olarak nitelediği Binali Yıldırım, Cemil Çiçek, Bekir Bozdağ, Nurettin Canikli ve Mehmet Ali Şahin gibi isimlerin de MKYK taslak listesi içinde olması dikkat çekti.Merakla beklenen AK Parti MKYK listesinde isimler netleşmeye başlıyor.

CNN Türk’ün haberine göre kulislerde AK Parti’nin önemli isimlerinin MKYK’da yer alacağı konuşuluyor.

İşte AK Parti’nin taslak MKYK listesinde yer alan isimler:

Binali Yıldırım, Cemil Çiçek, Ömer Çelik, Faruk Çelik, Mehdi Eker, Yalçın Akdoğan, Mücahit Aslan, Zeyit Aslan, Nihat Zeybekci, Nurettin Canikli, Numan Kurtulmuş, Veysel Eroğlu, Berat Albayrak, Mevlüt Çavuşoğlu, Mustafa Şentop, Süleyman Soylu, Mehmet Ali Şahin, Edibe Sözen, Burhan Kuzu, Bülent Gedikli ve Bekir Bozdağ.
FUAT AVNİ: "DAVUTOĞLU ARTIK BİR HİÇ"
Twitter Fenomeni Fuat Avni dün gece attığı tweetlerde sözkonusu MKYK listesinin Davutoğlu'na rağmen hazırlandığını öne sürmüştü.
Fuat Avni tweetlerinde şunları söylemişti:
"Davutoğlu, Y....'in hazırladığı MKYK listesini olduğu gibi kabul etti. Y.... 'Ya kabul edersin ya istifa edersin' demişti. Davutoğlu kendine güvenen ekibini yarı yolda bıraktı. Binali 900 imza toplamış işaret bekliyordu. Hevesi kursağında kaldı. Binali, Cemil Çiçek, B.Bozdağ, Canikli, M.A.Şahin kısaca Davutoğlu'nun istemediği kim varsa listede yer aldı. Davutoğlu artık koca bir hiç.. Y....in adamları Gül'cüleri bertaraf etmişlerdi. Şimdi 'Davutoğlu'nu da bitirdik' diye zafer narası atıyorlar. Bu gece itibariyle Davutoğlu ne derse desin gülüp geçin. Artık ülkede başbakan diye bir şey yok."Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2015, 14:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63