Nezgiz’den Ziyaret ve Teşekkür Turu

Nezgiz’den Ziyaret ve Teşekkür Turu

Avukat Neslihan Koca Nergiz, seçimden sonra ilçedeki mahallelere teşekkür ziyaretleri yapıyor.


30 Mart 2014 Belediye Başkanlığı seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinden Dulkadiroğlu ilçesine belediye başkan adayı olan Avukat Neslihan Koca Nergiz, seçimden hemen sonra ilçedeki mahallelere ziyaretlerine devam ediyor.


Av.Neslihan Koca NERGİZ, bu ziyaretlerinde seçimlerde kendisine gösterilen ilgiye ve teveccühe, hem seçmenlerine desteklerinden dolayı teşekkür ediyor, hem de muhtarlara  hayırlı olsun dileklerinde bulunuyor.


Nergiz, seçim bölgesi sınırları içinde olan 24.05.2014 tarihinde Dereköy, Yusufhacılı, Bulanık, Ulutaş, Ayakcıoluk, Sarıkaya, Dereli mahallelerine, 25.05.2014 tarihinde ise; Elmalar, Çokyaşar, Alibeyuşağı, Abbaslar, Demirciler, Halkaçayır, Maksutuşağı mahallerini ziyaret eden Av. Neslihan Koca NERGİZ, gittiği her mahallede halk tarafından coşkuyla karşılanıyor.


ASIL BİZ KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDERİZ


Vatandaşlar Nergiz’in bu davranmışının örnek bir siyasetçiye yakıştığını belirterek, belediye başkanlığını kazanmamış olsa dahi gönülleri kazandığını söylüyorlar, “Biz çok seçimler gördük. Kazanan ya da kaybedenler bir beş yıl sonra ancak gelirler, yine onda da oylarını isterlerdi. Ancak Neslihan Hanım seçimler bitince, teşekküre geldi,  verdiğimiz destek için teşekkür etti. Asıl teşekkürü kendisine biz yaptık. Çünkü bizi hatırladı, bizi adam yerine koydu, bize değer verdi. Biz, bize değer veren siyasetçileri severiz, bağrımıza basarız. Keşke diğer kazanan veya kaybeden adaylar da Neslihan Hanım kadar nazik ve vefalı olsalardı.” diye konuştular.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2014, 06:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63