Sevde Bayazıt Nurhak’ı Fethetti

Sevde Bayazıt Nurhak’ı Fethetti

Milletvekili Sevde Bayazıt Kaçar, seçim çalışmaları için Nurhak'ı ziyaret ederek bir dizi etkinlikte bulundu.


Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sevde Bayazıt Kaçar ve İl Başkan Yardımcısı Hatice Gödeoğlu seçim çalışmaları için Nurhak'ı ziyaret etti. Kaçar, Nurhak’ta seçim bürosu, açık hava toplantısı, hasta ve ev ziyaretleri gibi bir dizi etkinlikte bulundu.


Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sevde Bayazıt Kaçar, "Kahramanmaraş olarak artık Büyükşehiriz hizmette merkez neyse Nurhak’ta aynı şekilde hizmeti alacak. Büyükşehir Adayımız Fatih Mehmet Erkoç Nurhak için birçok proje açıkladı. Kendisi mühendis kökenli bir arkadaşımız büyük hizmetlere büyük projelere bizlerinde desteği ile imza atacağına inanıyoruz. Kısık Vadisi yolu bu bölge için ilimiz için çok önemli bir güzergâh olacak. Bu proje hem Fatih Mehmet Erkoç’un hayali hem de Başbakanımız mitingde sözünü verdi. Biz yapmayacağımız projeyi söz vermeyiz. Bunu 11 yıldır görüyorsunuz."


Milletvekilimiz Sevde Bayazıt Kaçar, seçim bürosu ve açık hava toplantısından sonra esnafları ziyaret etti. Esnafların sorunlarını dinledi, ziyaretlerinde ki ortak nokta Nurhak’ın gelişmesi oldu. "İlçemiz geliştikçe esnaflarımızın da yüzünün daha çok güleceğine inanıyoruz" dedi.


Daha sonra hasta ve ev ziyaretlerinde hanımlarla buluşan Kaçar, "Kahramanmaraş’ta kadın milletvekili olarak hanım kardeşlerimizin ihtiyaçlarını, sorunlarını daha iyi anlıyoruz, çözüm yolları için gecemizi gündüzümüze kattık, Kahramanmaraş gelecekte her konuda gıpta ile bakılan bir kent olacak" dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2014, 09:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66