30 Ekim 2023, Pazartesi günü ATV'de heyecanla beklenen Safir dizisinin dokuzuncu bölümü izleyicilerle buluştu. İşte Safir 9. bölümünü izlemenizi sağlayacak bağlantı adresi ve ayrıntılar:

SAFİR DİZİSİ 9. BÖLÜM ÖZETİ

Dokuzuncu bölümde Safir, seyircileri soluksuz bırakan gelişmelerle doluydu. Yaman'ın ameliyatı sırasında yaşananlar, Feraye'nin düşük tehlikesi, ve Ömer'in Alzheimer atağı dizinin heyecanını artırdı. Ayrıca, Okan'ın kendini suçlaması ve Yaman'ın hayati tehlikeyi atlatması sonrasında Ateş'in Feraye'ye evlenme teklif etmesi, diziye romantizm getirdi.

(SON BÖLÜM BİR DERDİM VAR) Yeni bölüm izle Bir Derdim Var 3. bölüm 23 Kasım Perşembe (SON BÖLÜM BİR DERDİM VAR) Yeni bölüm izle Bir Derdim Var 3. bölüm 23 Kasım Perşembe

MEKTUBUN SIRRI

Safir 9. bölümde, Yaman'ın bıraktığı gizemli mektubun peşine düşenler merak içindeydi. Okan'a düşen bu mektubu alıp alamayacağı büyük bir soru işareti oluşturuyor. Mektupta neler yazdığı ve mektubun ortaya çıkmasının dizinin ilerleyen bölümlerinde ne gibi etkileri olacağı ise seyirciler tarafından merakla bekleniyor.

safirr

GERGİNLİK TIRMANIYOR

Vural ve Ateş arasındaki gerginlik ise her geçen bölüm daha da artıyor. Vural'ın Ateş'e karşı planları dizinin ilerleyen bölümlerinde neler getirecek, şimdiden merak konusu. Ayrıca, Cemile'nin Okan ile tartışması ve Vural'a her şeyi anlatmakla tehdit etmesi, dizinin gidişatını etkileyen önemli bir olayı haber veriyor.

SAFİR OYUNCU KADROSU

Safir dizisinin başrollerinde Özge Yağız, İlhan Şen ve Burak Berkay yer alıyor. Diziye İpek Tuzcuoğlu, Erkan Bektaş, Müfit Kayacan, Nur Yazar, Can Bartu Arslan, Gizem Sevim, Münir Can Cindoruk, Serdar Bordanacı, Sevda Baş, Selin Işık, Efe Taşdelen, Serkan Taştemur ve Can Remzi Ergen gibi usta isimler de eşlik ediyor.

SAFİR 9. BÖLÜMÜ TEK PARÇA FULL İZLEME ADIMLARI

Safir dizisinin 9. bölümünü kaçırmak istemeyenler için izleme linkine buradan ulaşabilirsiniz. Safir'in sürükleyici hikayesini takip etmek ve yeni gelişmeleri öğrenmek için aşadığı adresi kullanabilirsiniz. İyi seyirler dileriz!

https://www.atv.com.tr/safir