FOX Kanalı, 30 Ekim 2023 Pazartesi günü, izleyicilerini heyecanlandıran Bambaşka Biri dizisinin sekizinci bölümünü ekrana getirdi. Bu son bölüm, uzun zamandır beklenen Hande Erçel ve Burak Deniz'in tekrar bir araya gelmesini sağlayan bu dizi hakkında merakla bekleniyordu. İşte Bambaşka Biri'nin 8. bölümünü izleyebileceğiniz tek parça full link ve diğer dizi haberleri.

Dizi severler için harika bir haber! Bambaşka Biri'nin 8. bölümünü tek parça full izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz:

https://www.fox.com.tr/Bambaska-Biri/izle

Bambaşka Biri dizisinin yedinci bölümünde, adliyede yaşanan bir felaket sonrasında Leyla, gerçeklerden uzaklaşmaya devam ediyor. Ancak, bu felaketin ardından bulunan bir ipucu, soruşturmanın yeni bir yön almasına neden oluyor.

Gerçekleri yanlış kişiye açıklayan Nevin, oğlu Doğan'ı kabul etmeye başlamaktan başka çaresi olmadığını düşünüyor, fakat eşi Turan, Doğan'ı kabullenmek istemiyor ve İdris'le çarpıcı bir yüzleşme yaşanıyor.

bambaska-8

Kaçıranlar buraya! Reklamsız, kesintisiz... Şahane Hayatım 4. bölüm özeti: Şahane Hayatım genel özet İZLE... Kaçıranlar buraya! Reklamsız, kesintisiz... Şahane Hayatım 4. bölüm özeti: Şahane Hayatım genel özet İZLE...

BAMBAŞKA BİRİ DİZİSİ OYUNCULARI

Bambaşka Biri dizisinin oyuncuları arasında Hande Erçel, Burak Deniz, Cem Davran, Menderes Samancılar, Ferit Aktuğ, Begüm Akkaya, Berrin Arısoy, Muttalip Müjdeci, Gülçin Hatıhan, Aslı Orcan, Uğur Uzunel ve Polen Emre yer alıyor.

BAMBAŞKA BİRİ 8. BÖLÜM İZLE

Bambaşka Biri dizisinin fox tv'de 30 Ekim günü yayınlanan 8. bölümünü ( sekizinci bölüm ) tek parça full izleyebilmeniz için FOX TV'nin  kendi internet sitesine gidiniz.