Rektör Karaaslan’ın Acı Günü

Rektör Karaaslan’ın Acı Günü

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Mehmet Fatih Karaaslan’ın amcası Mehmet Karaaslan gözyaşları arasında toprağa verildi.


Uzun zamandır, hastalıkla mücadele eden ve 07 Nisan Pazartesi günü akşam saatlerinde hayatını kaybeden Mehmet Karaaslan 08 Nisan Salı günü Pazarcık Ulu camiinde kılınan öğle namazının ardından Yukarı Pazarcık Mezarlığında toprağa verildi.


KSÜ Rektörü Prof.Dr. Mehmet Fatih Karaaslan ile Genel Sekreter Yardımcısı Mithat Karaaslan’ın amcası olan Mehmet Karaaslan’ın cenazesine Rektör Yardımcıları, Fakülte Dekanları, Fakülte Hastanesi Başhekimi, çok sayıda Akademisyen ve idari personelin yanı sıra Pazarcık Kaymakamı Dr. Mehmet Boztepe,  Pazarcık İlçe Emniyet Müdürü Abdulkadir Durmuş, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Abdurrahman Akbaba,  Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Kamil Türkmen,  Daire Başkanı Abdulkadir Göğermiş, gazeteci Mehmet Taş, Mustafa Şirin ve Serdar Erdoğanyılmaz ile Pazarcık halkı katıldı.


Kahramanmaraş Belediyesi tarafından yaptırılan Pazarcık Taziye evinde taziyeleri kabul eden Karaaslan ailesinin hayatını kaybeden ferdi Mehmet Karaaslan’a Allah’tan rahmet, geride kalanlara ise sabır ve başsağlığı dileriz.    

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2014, 07:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66