TEMA'dan geri dönüştürülebilir nikah ürünleri!

TEMA'dan geri dönüştürülebilir nikah ürünleri!

TEMA Vakfı, geri dönüştürülebilir malzemeden üretilmiş, doğaya uyumlu nikah ürünleri tasarladı.


Kahramanmaraş’ta düğün mevsiminin başladığına dikkat çeken TEMA Vakfı Kahramanmaraş İl Temsilcisi Abdurrahman Akbolat, yeni evlenen çiftlerin de bu ürünlerden kullanarak daha temiz, daha yaşanılabilir ve daha doğal bir çevreye katkıda bulunabileceklerini söyledi.


TEMA Vakfı, geri dönüştürülebilir malzemeden üretilmiş nikah ürünleri tasarladı. Nikah ürünleri, nikah şekeri yerine dağıtılabilecek nikah kartları ile davetiyelerden oluşuyor. Dünya evine adım atacak çiftler için özel olarak tasarlanan TEMA Vakfı nikah ürünlerinin Çiçekler, Yapraklar, Orman ve Kuşlar olmak üzere dört modeli bulunuyor. Yapraklar ve Çiçekler modelleri tasarımcı Bengisu Yayla tarafından TEMA Vakfı’na özel sulu boya illüstrasyon olarak hazırlandı. Kuşlar serisine ait nikah kartları aynı zamanda kitap ayracı olarak da kullanılabilecek şekilde tasarlandı. Nikah ürünlerinden elde edilen gelirle TEMA Vakfı'nın ağaçlandırma, doğal varlıkları koruma ve erozyonla mücadele faaliyetlerine katkı sağlanıyor.


Nasıl sipariş edilecek?


Nikah ürünü siparişi vermek isteyenlerin tema.org.tr'de yer alan formu doldurup nikahurunleri@tema.org.tr adresine e-posta ile göndermeleri ya da 0212 284 80 09’a fakslamaları gerekiyor. Davetiyeler bu taleplerin TEMA Vakfı'na ulaşmasından itibaren kargo ile 10 iş günü içerisinde teslim ediliyor. Kargo gönderimleri 15 TL bedel ile yapılıyor.


İstanbul içi taleplerdeyse nikah ürünleri Vakıf merkezinden alınabileceği gibi kurye ile de teslim edilebiliyor. İstanbul içi kurye bedelleri ise bölgelere göre farklılık gösteriyor.


Nikah davetiyeleri  adet fiyatları


Çiçekler 2 TL, Yapraklar 2 TL, Orman 1,50 TL, Kuşlar 1,50 TL. Tüm tasarımların ebadı  14,8 x21,2 cm.


Nikah kartları adet fiyatları


15,5x10,5 cm ebadı olan Çiçekler 1,25 TL, Yapraklar 1,25 TL, Orman 1 TL. 15x15 cm olarak tasarlanan ve kitap ayracı olarak kullanılabilen Kuşlar nikah kartı ise 1,5 TL adet fiyatına sahip. Konuklara nikah şekeri yerine kartlar dağıtılabiliyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2015, 09:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63