Belediye'den Pazarcık ilçesine park ve taziye evi..

Belediye'den Pazarcık ilçesine park ve taziye evi..

Kahramanmaraş’ın Ak Partili Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, CHP’li Belediye Başkanı Kamil Dalkara’nın yönettiği Pazarcık ilçesine bir taziye evi ve bir de park yapacaklarını söyledi.


Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, partisinin Pazarcık ilçe kongresinde yaptığı konuşmada, ilçelerde imkanların kısıtlı olabileceğini ifade ederek şunları kaydetti:


“İlçelerimizde imkanlar kısıtlı olabilir ama önemli olan insana hizmet edebilmektir. İlçe Başkanı kardeşimiz, şehrimizde bulunan 4-5 taziye evinden bir tane de Pazarcık İlçemize yapılmasını talep etti. İnsanlarımızın görüşleri, düşünceleri farklı olabilir, biz buna bakmıyoruz. Biz insan oldukları için hizmet veriyoruz. Ayrıca (Kahramanmaraş Belediyesi’nin bir hediyesi olarak bize bir park yapar mısınız?) dediler. Yer gösterin hemen yapalım dedim. Bugün arkadaşlarımız buradalar. Sanırım bir yer tespit edilmiş.


Hem taziye evi olacak hem de park olabilecek bir alan. Şehrimizdeki parklarımız nasılsa aynısını buraya da yapacağız. İçerisinde modern spor aletleri olan insanlarımızın rahatlıkla hem gezip hem spor yapabileceği, piknik yapabileceği bir park yapacağız. Projesi ve inşaatı felan derken sanırım Temmuz ayında tamamlarız. Hem taziye evi hem de park yaza yetişir ve Pazarcık İlçemiz de güzel bir taziye evine ve parka kavuşmuş olur. Biz Ağrı’ya bile gidip park yaptık. Kahramanmaraş Belediye Başkanlığı görevine geldiğimizde 2002 yılında belediye bütçemiz 30 milyon lira idi ve işçilerin maaşlarını bile vermekte zorlanıyorduk. Ama şimdi bütçemiz 180 milyon lira oldu. 2012 yılında daha da fazla olacağına inanıyoruz. Bu akıllı bir yönetim ve millete hizmet etme aşkında olan insanların gerçekleştirdiği hizmetlerden kaynaklanmaktadır.’ (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2012, 00:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
tayfur batı
tayfur batı - 9 yıl Önce

Öncelikle bay başkan poyrazı siyasi hoşgörüsünden dolayı tebrik ediyorum. ama birkaç hususuda yeri gelmişken belirtmek istiyorum. ilçenin söz konusu belediye başkanı kısa bir süre önce kendilerine ayrımcılık yapıldığını söyleyerek belediyenin elektriklerinin kesildiğini öne sürdüydü. halbıki gerçek olan borcu nedeni ile elektriğin kesilmesi idi. eğer ayrımcılık yapılmış olsa idi muhafazakar bir parti iktidarında camilerin elektrikleri kesilmemiş olurdu. yazın ramazanda takır takır elektrikleri kesildi camilerin. kesenler ise kendisinin sanayi odasında yönetimde birlikte çalıştığı kişilerdi. onlarında canı çok sıkılmıştır eminim bu sözleri için kendisine. madem paran yok elektrikleri yatıracak bay ilçe belediye başkanı; ne diye yazın bolca konser yapıyorsun. ne diye 10 ocaklarda çalışan gazeteciler için sazlı-sözlü gece yapıyorsun be kardeşim. basına şirin görünmeyemi çalışıyorsun eksikliklerini yazmasınlar diye..ondan sonrada maraş belediyesi ilçe belediyesinin yapacağı hizmetleri yapsın. oh ne ala memleket. buyur buradan yak..ak partili ilçe ve belde belediyelerininde anası ağlasın hizmet yapabilmek için..demekki muhalefet belediyesi tatlı geliyor..yorum kamuoyunun...saygılar...

SIRADAKİ HABER

banner23

banner63