FLAŞ: Mehmet Dere yeniden Müdür olarak atandı!..

FLAŞ: Mehmet Dere yeniden Müdür olarak atandı!..

Geçen yılın Ağustos ayında görevden alınarak SGK Genel Merkezi'ne bakanlık müşaviri olarak ataması yapılan Mehmet Dere, mahkemenin 'yürütmeyi durdurma' kararı ile yeniden Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Kahramanmaraş İl Müdürlüğü görevine getirildi.


Şu anda izinli olduğu öğrenilen Mehmet Dere'nin aybaşında göreve başlaması bekleniyor. Ancak mahkeme kararına uyma zorunluluğu bulunan Bakanlık yetkililerinin tasarrufuna göre Mehmet Dere'nin koltukta kalıp-kalmayacağı ileriki günlerde netlik kazanacak.


Mehmet Dere'nin yerine ise Ankara / Sıhhiye İhtiyarlık Merkez Müdürlüğü’nde Başmüfettiş olan yine bir Kahramanmaraşlı Mehmet Gülpak atanmıştı. (www.kanal46.com)Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2012, 12:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cahit say
Cahit say - 9 yıl Önce

Sayın Mehmet Dere Bey Maraş sevdalısı yıllarca memleketi için uğraşmış (bizzat şahitim) üstelik tüm servetini bu uğurda harcamış (bunu bilmeyenler başka şeyler diyorlar) gerçek maraş evladıdır.Halka yakınlığı ilgi alakası ve samimiyeti tartışılmaz.Hiç kimse onun makamına çıkıpta boş dönmemiştir.Tekrar tebrik ediyorum maraşa ve kendisine hayırlar diliyorum Cahit say..

fatma kara
fatma kara - 9 yıl Önce

hayırlı olsun.sayın müdürüm başarısızlıktan degil başarılı olduğundan bazı şahısların uykusu kaçmıştır o yüzden alınmıştır diyelim.müdürüm gururla dönecektir.ya sağlık müdürlüğündeki olaylardaki gibi küçük işlerle uğraşsaydı vay haline olurdu.sayın dere ekibim ekibim diye hiç bagırdığını duyan varmı hatta derme çatma bir ekiple çalıştı ama başarıyı yakaladı.başarı ekipde degil ekip olabi,lmededir.müdür planlar iş dağıtımı yapar sonunda rapor ister başarısızsa geregini yapar.ama heyhat birileri çevrelerini eşini dostunu biryerlere getirme telaşına giriyor.ya hizmet allah rızası nerde kaldı.

SIRADAKİ HABER

banner23

banner63