Karne hediyesi bisiklet ölüm getirdi

Karne hediyesi bisiklet ölüm getirdi

Kahramanmaraş'ta, 7 yaşındaki oğlu 30 tonluk kamyonun altında kalarak feci şekilde can veren baba, oğlunu son kez görebilmek için polislere yalvardı.

Kaza, Şehit Abdullah Çavuş Mahallesi 51. Sokak'ta meydana geldi. Babasının karne hediyesi olarak aldığı bisikletle mahalle arasında gezmeye çıkan 7 yaşındaki Mustafa Sait Kızılkan, Hanefi Mahçiçek Bulvarı'ndan aşağı inen M.K.'nın kullandığı hafriyat kamyonunun altında kaldı. Yaklaşık 10 metre sürüklenen Mustafa Sait Kızılkan feci şekilde can verdi. Kamyon sürücüsü M.K. polis tarafından gözaltına alınarak karakola götürülürken, özel bir hastanede teknisyen olarak çalışan baba Halit Kızılkan, kaza haberini alır almaz olay yerine geldi. Oğlunun yerde cansız bedenini gören acılı baba gözyaşlarına boğuldu.

Yakınları tarafından güçlükle sakinleştirilen baba Halit Kızılkan, oğlunun yüzüne son kez bakabilmek için polislere yalvardı. Uzun süre bekleyen babayı yakınları ikna etti.

Henüz 7 yaşında feci şekilde can veren Mustafa Sait Kızılkan'ın cesedi daha sonra otopsi yapılmak üzere Kahramanmaraş Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Bu yıl okula başlayan Mustafa Sait Kızılkan sınıfın en çalışkan öğrencileri arasında bulunuyordu. Okul tatilinin ardından İstanbul'a akrabalarının yanına giden Mustafa Sait, 15 gün önce Kahramanmaraş'a dönmüştü. (Kaynak:Haber 46)

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2008, 14:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66