Türk Kızılayı Gençlik Kolları görev dağılımını yaptı

Türk Kızılayı Gençlik Kolları görev dağılımını yaptı

Türk Kızılayı Kahramanmaraş Şubesi Gençlik Kolları, devir teslim töreni sonrasında yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında görev dağılımını yaptı.


Tural Şahbazlı başkanlığında seçilen Türk Kızılayı Kahramanmaraş Şubesi Gençlik Kolları yeni yönetim kurulu, devir teslim töreni sonrasında ilk toplantısını yaparak aralarındaki görev dağılımı yaptılar.


Türk Kızılayı Kahramanmaraş Şubesi Gençlik Kolları Başkanı Tural Şahbazlı, Kahramanmaraş Gençlik Merkezi toplantı salonunda gerçekleşen toplantı sonrası 146 yıldır hizmet eden Türk Kızılay Derneği'nin bugün dünyanın her tarafında yardıma muhtaç olan kişilerin dil, din, ırk ve cinsiyet ayrımı yapmaksızın hizmet ettiğini belirtti.
Türk Kızılayı Gençlik Kolları Başkanı Şahbazlı: “Artık Dünyaca lider bir yardım kuruluşu olan Türk Kızılayı Derneğinin bir parçası olmaktan şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarım adına gurur duyduğumuzu belirterek, 5 Aralık tarihinde Gençlik Kolları Başkanımız Aydemir'den aldığımız bu kutsal bayrağı, kurum çalışanları, gençlik kolları ekibi ve Kızılay gönüllüleri ile birlikte daha ileriye götürmek için özveriyle çalışacağız”  dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2014, 15:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63