'Yanlış oda' mağduru kadın konuştu!

'Yanlış oda' mağduru kadın konuştu!

Yanlış odaya girip taciz eden işadamı tutuklandı! 'Tecavüze uğradım' diyen Gül K.'den DNA örnekleri alındı. Zanlının, 'Yan odada 26 yaşında çıtır dururken bu yaştaki kadına mı saldıracağım' şeklindeki savunması tepki çekti.


Yılbaşı gecesi otel odasını karıştırıp yan odada uyuyan kadını taciz eden Ankaralı işadamı Hüseyin T. tutuklandı. ‘Tecavüze uğradım’ diyen Gül K.’den DNA örnekleri alındı.


AŞIRI ALKOL ALMIŞTI

İstanbul Pendik’te 5 yıldızlı bir otelde konaklayan Hüseyin T. ile sevgilisi gece geç saatlere kadar alkol alıp eğlendi. Dinlenmek için odalarına çekilen çiftten Hüseyin T. alkollü bir halde otomobilinden bir şey almak için otoparka indi. Tekrar odasına dönmek isteyen Hüseyin T. odaları karıştırınca olan oldu.

UYUYAN KADININ YANINA YATTI

İddialara göre yan odadaki Gül K.’nin odasına giren Hüseyin T., uyumakta olan kadının yanına yattı. Bir süre uyanmayan 44 yaşındaki Gül K., yanındaki Hüseyin T.’nin kendisini soymak istemesi üzerine çığlık çığlığa koridora fırladı.

Güvenliğin müdahale ettiği olay sonrası Gül K.’nın şikayeti üzerine otele gelen polis duruma müdahale etti. Neye uğradığını anlayamayan alkollü Hüseyin T., kadının tecavüz girişimi şikayeti üzerine emniyete götürüldü. Hüseyin T. tutuklanarak Maltepe cezaevine gönderildi.


'VÜCUDUMDA BİR EL GEZİNİYORDU'


Gül K. ifadesinde “Yılbaşı gecesi için arkadaşımla oteldeydik. Gece geç saate kadar içki alıp eğlendik. Bir süre sonra arkadaşıma çok yorulduğumu odaya çıkıp biraz dinlenmek istediğimi söyleyerek odama çıktım. Kısa süre sonra zaten sızmışım. Birden vücudumda bir elin gezindiğini hissederek uyandım. Ve karşımda hiç tanımadığım bir kişiyi görünce çığlık atmaya başladım. Saldırdı taciz etti. Bana tecavüz etti. Şikayetçiyim” dediği öğrenildi.


'26 YAŞINDAKİ ÇITIR DURURKEN!'

Yanlış odaya giren ve olay sonrası tutuklanan işadamı Hüseyin T. ise karakolda verdiği ifadede asıl mağdur olan kişinin kendisi olduğunu idddia etti. Hüseyin T., “Asıl mağdur benim. Bir arkadaşım beni arayarak haftasonu iki kız ayarladığını ve İstanbul’a gelmemi, birlikte yılbaşını geçirmemizi istedi. Ben de onun üzerine Ankara’dan geldim. Geç saate kadar alkol aldık. Odaya çıktık. Aracımdan bir şey almak için otoparka indim. Geri döndüğümde Gül K.’nın odasına girmişim. Odaya nasıl girdiğimi hatırlamıyorum. Tam yatağa yatacağım sırada şahıs bağırıp çağırmaya başladı. Güvenlikler geldi dışarı çıktık. Yan odada 26 yaşında çıtır dururken bu yaştaki kadına mı saldıracağım, alkollüydüm odaya nasıl girdiğimi hatırlamıyorum. Olanlar oldu” diyerek kendisini savundu. Gül K.’den alınan DNA örnekleri incelenmek üzere Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.
 
VATANGüncelleme Tarihi: 04 Ocak 2012, 09:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner63