Dünya bu doğumu konuşuyor! Odaya kapatılıp lanetli ilan edildi!

Filipinler'in Baranggay Baliwagan kentinde dünyaya gelen yavru bir kedi, ortalığı birbirine kattı. Henüz gelişimi tamamlanmayan kedi, yerliler tarafından uğursuz ilan edilip odaya kapatıldı. Fotoğrafı kısa sürede dolaşıma giren kediyi başkaları da uzaylıya benzetince, tartışmaların fitili ateşlendi.

Dünya bu doğumu konuşuyor! Odaya kapatılıp lanetli ilan edildi!

Baranggay Baliwagan kentinde 20 Temmuz'da dünyaya gelen bir canlı, görüntüsü nedeniyle büyük yankı uyandırdı. Michael Severino adlı gencin kedisi tarafından dünyaya getirilen yavru önce maymuna, ardından da uzaylıya benzetildi. Ancak kimse yavruyu bir türlü kediye benzetemedi.

UĞURSUZ İLAN EDİLDİ

Michael Severino yavrunun görüntülerini internette paylaşınca ortalık birbirine girdi. Filipin yerlileri, canlının kötü ruhu simgelediğini ve lanetli olduğunu iddia etti. Ayrıca kimsenin de bu canlıyı görmemesi gerektiği belirtildi.

ODAYA KAPATTI

Gelen tepkiler üzerine dayanamayan Michael Severino, kediyi odadaki bir cam kavanozun içine kapattıktan sonra kimsenin görmesine izin vermedi. Olayla ilgili son olarak açıklama gerçekleştiren bir veteriner hekim, araştırmalarının devam ettiğini ancak büyük bir ihtimalle yavrunun gelişimi duran bir kedi embriyosu olabileceğini ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner67