Artık kadına ihtiyaç kalmayacak!

Artık kadına ihtiyaç kalmayacak!

Japon mucit Le Trung, kişisel servetini harcayarak, 2 yıl süren uğraş sonunda hayat arkadaşını tasarlamış. Kanada'nın Brampton kasabasında yaşayan 33 yaşındaki mucit, yoğun iş ve akademi yaşantısı nedeniyle yıllarca kendisine uygun bir hayat arkadaşı bulamamaktan yakınmış.

Derken birgün kız arkadaşını kendi tasarlamaya karar veren Trung, üzerinde çalıştığı bazı robot tasarımlarından yararlanarak 'Aiko'yu yaratmış. 20'li yaşlarındaki bir genç kız görünümünde olan Aiko, günlük ev işlerinin yanı sıra Trung'a muhasebe işlerinde de yardım ediyor.

İngilizce ve Japonca 13 bin farklı cümleyi anlama kapasitesi bulunan Aiko, Trung'ın en sevdiği içeceği dahi biliyor.Aiko'nun kesinlikle bir seks partneri olmadığını vurgulayan Trung, yine de isterse gelecekte robotunda yapacağı 'ufak değişiklikler'le kız arkadaşıyla tatminkar bir cinsel hayatı olabileceğini söylüyor.

İnsanların Aiko'yu gördüklerinde ya çok sevdiklerini ya da nefret ettiklerini belirten Trung, 'Kadınlar genellikle ilgi gösteriyor ve konuşmak istiyor, erkeklerse çoğunlukla ona dokunmak istiyor, eğer Aiko'yu rahatsız edecek şekilde dokunmaya çalışırlarsa da karşılığını bir tokatla alıyorlar' diye konuştu.

Trung, Aiko'nun dokunma hissinin de bulunduğunu, eğer sert bir dokunuşta bulunursa kendisine de aynı şekilde karşılık verdiğini vurguluyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2008, 11:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63