Yoğun bakımda tedavisi sürüyor

Yoğun bakımda tedavisi sürüyor

Geçtiğimiz hafta beyin kanaması geçiren Kenan Işık’ın tedavisi sürüyor.


Geçtiğimiz hafta beyin kanaması geçiren ünlü tiyatrocu ve sunucu Kenan Işık’ın tedavisi sürüyor.


Hastaneye gelen İstanbul Üniversitesi eski rektörü Prof. Dr. Mesut Parlak ve tarihçi İlber Ortaylı, ünlü sunucunun durumu hakkında bildi aldı. Spor salonundan çıktığında geçirdiği rahatsızlık sonucu yere düşüp başını betona çarparak beyin kanaması geçiren ünlü tiyatrocu ve TV sunucusu Kenan Işık’ın tedavisine yoğun bakımda devam ediliyor.


İLBER ORTAYLI VE MAZHAR ALANSON ZİYARET ETTİ 


Yaklaşık 1 haftadır uyutulan ünlü sunucunun durumunun iyiye gittiği öğrenildi. Ünlü sunucuyu dostları da bir an olsun yalnız bırakmıyor. Sabah ve öğlen saatlerinde ünlü yönetmen Mehmet Aslantuğ, İstanbul Üniversitesi Eski Rektörü Prof. Dr. Mesut Parlak, ünlü tarihçi İlber Ortaylı ve Mazhar Alanson’un eşi Biricik Suden hastaneye gelerek Işık’ın durumu hakkında bilgi aldı. Işık’ın durumu hakkında kısa bir açıklama yapan İlber Ortaylı, “Eşi Beril ile görüştüm. Durumu iyiye gidiyor. Tedavisine yoğun bakımda devam ediliyor” dedi.


Günlerdir eşinden gelecek iyi bir haberi bekleyen Beril Işık ise gazetecilere verdiği bilgide, büyük kafa travmalarında, sonraki tedavinin uzun sürdüğünü ve beynin iyileşmesi için zaman tanındığını, en önemli durumun ise zaman ve sabır olduğunu söyledi.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2014, 16:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66