Muğla'nın Milas İlçesinde Silahlı Kavga: Birdenbire Ortalık Savaş Alanına Döndü
Muğla'nın Milas ilçesinde, Hacı Abdi Mahallesi 23 Nisan Bulvarı üzerinde iki grup arasında çıkan silahlı kavgada, olayın büyüklüğü herkesi şaşkına çevirdi.

Anlaşmazlık Sopalarla Başladı
Olay, henüz belirlenemeyen bir nedenden ötürü iki grup arasında tartışmanın kısa sürede kavgaya dönüştüğü sırada gerçekleşti. İHA Whatsapp İhbar Hattı'na gelen görüntülerde, birbirine karışan iki grup arasında önce sözlü çatışma yaşandı. Ancak kısa süre sonra iki kişi arasında başlayan fiziksel mücadele, diğerlerinin de katılımıyla hızla genişledi.

MGK bugün Beştepe'de toplanacak MGK bugün Beştepe'de toplanacak

Silahlar Konuştu, Yaralılar Oldu
Sopalı kavganın ardından bir kişi, bulvarın karşısında bulunan bir şahsa defalarca silahla ateş etti. Bu saldırı sonucunda yaralanan bir kişi, güçlükle bir apartmanın dibine sığınırken, saldırganın ise kalabalığa karışarak kavgaya devam ettiği görüldü.

Polis Olaya Müdahale Etti, Yaralılar Var
Olayın ardından bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Şiddetin devam ettiği bölgede yaşanan olaylar sırasında yaralılar olduğu bilgisi alındı. Polis ekipleri, olayın ardından bölgede güvenliği sağlamak ve soruşturma başlatmak için çalışmalara başladı.

Bu şok edici olay, cep telefonu kamerasına yansırken, yetkililer olayla ilgili detaylı bir tahkikatın sürdüğünü bildirdi.
ah