FLAŞ: Daşcı'nın teklifine Poyraz ne dedi?

FLAŞ: Daşcı'nın teklifine Poyraz ne dedi?

Kahramanmaraş Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, MHP Belediye Başkanı Mustafa Daşcı’nın TV’de açık oturum teklifine olumsuz yanıt vererek, Daşcı ile birlikte ekrana çıkmayacağını söyledi.

Gazeteci Mustafa Şirin’in telefonla arayarak, Daşcı’nın ‘Hodri Meydan’ teklifi hakkındaki görüşlerini sorduğu Başkan Poyraz; “Ben ekrana bugün çıkıyorum. Kaldı ki, MHP’den bana böyle bir teklif te gelmedi. Kaldı ki TV’nin de bu işten haberi yokmuş” diye konuştu. Şirin’in; “Başkanım sizi davet etselerdi çıkar mıydınız?” şeklindeki sorusu üzerine de Poyraz; “Ben zaten meydanlardayım. Herkesin bir kategorisi var. Halk ise cevabını 29 Mart’ta verecek” dedi.

MHP Kahramanmaraş Merkez İlçe Başkanı Ömer Özkan ise, açık oturum davetinin Mustafa Poyraz’a iletildiğini belirterek; “Biz Başkan’ı açık oturuma bekliyoruz. Gelmezse de kendisi bilir” diye konuştu.

Ömer Özkan, şunları kaydetti: “Kahramanmaraş Belediyesi son 7 yıldır Türkiye’nin en başarısız yönetimi tarafından yönetilmektedir. Sayın başkan her gittiği yerde (ben hasbiyim) demektedir oysa Kahramanmaraş Belediyesi’nin birçok biriminden pis kokular yükselmektedir, sayın başkan da aslında bunların farkında olduğu için gündemi değiştirmek ihtiyacı duymakta ve bütün stratejisini başbakanın arkasına sığınmak üzerine kurmuştur.

Görüyoruz ki sayın Poyraz, belediye başkan adayımız Mustafa Daşcı’nın projelerinin altında ezilmektedir son 7 yılda Kahramanmaraş’a bir şey veremeyen bir ekibin önümüzdeki 5 yılda da Kahramanmaraş’a bir şey vereceği düşünülemez. Hele hele yapılan listelere baktığımız da ahbap-çavuş ilişkilerinin hâlâ devam ettiği açıktır. Sayın Poyraz’ın bunları kamuoyun ile paylaşması gerekmektedir. Bunun için diyoruz ki; HODRİ MEYDAN…Gel sorunları projeleri karşılıklı tartışalım..Bak biz senin gibi genel başkanımızın arkasına sığınmıyoruz. Adayımıza, bizi yöneteceğine inandığımız insanın arkasında duruyoruz. Eğer sen de ekibine ve projelerine güveniyorsan hodri meydan buyur gel bekliyoruz….” (www.kanal46.com)Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2009, 15:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
TOLGA SAVAR
TOLGA SAVAR - 13 yıl Önce

Sayın Şirin sizi aramaya teşvik eden Sayın Ömer ÖZKAN' dır. O demiştir bir ara bakalım Mustafa POYRAZ' ı diye. Ömer ÖZKAN' la aranız iyi ya Komşu sayılırsınız hemde biz neyin ne olduğunun farkındayız durmak yok yola devam

Kürşat Yıldız
Kürşat Yıldız - 13 yıl Önce

Tv ye çıkmak öncelikle bir YÜREK işidir. Yüreğini koyamayanlar tabiki çeşitli bahaneler uydurarak kaçacaktır. Ankara da Melih gökçekin terlemelerini gördükten sonra sn poyrazın cesaret göstereceğini tahmin eden varmı acaba merak ediyoruz. Halkı seven yüreğini ortaya koyar kaçmaz.

coskun cesur
coskun cesur - 13 yıl Önce

Mustafa POYRAZ çalışıyor kardeşim işi var,boş lafa karnı tok adamın. MHP yıllarca gitmediği fakir mahallelerine gitsin anlatsın projelerini.oy oralarda trabzon caddesinde mutluluk politikalarıyla olmuyor bu işler. ÜSTELİK TELEVİZYONCULAR OLMAZ DDİYE CEVAPLAMIŞLAR MHP yi. SEÇİM MANEVRASI BU İŞLER..

serap büyük
serap büyük - 13 yıl Önce

mhp sonuçları tahmin ettiği için son çıkış olarak bunu görüyor. ama korkunun ecele faydası yok. açıkoturum teklifi , Mustafa Poyraz'ın iyi demagoji yapamamasından hareketle talep ediliyor.demagoji yapamaması hasbi oluşundan kaynaklanıyor.Zaten her liderin toplumda bıraktığı bir intiba vardır.Bunun sonucu 29 Mart'ta zaten görülecektir. ayrıca genel başkanlarından utandıkları için resmini hiç bir araca veya seçim bölgesine taşımıyorlar. bunun bahanesi de arkasına sığınmamak oluyor. o zaman hodri meydan size kardeşim buyrun daşçıyı bağımsız aday yapın . yapın ki bu sözünüzün ne kadar arkasındasınız görelim.

SIRADAKİ HABER

banner66

banner67