Hedef 12’de 12

Hedef 12’de 12

AK Parti Kahramanmaraş İl Teşkilatı seçimlere bir gün kala Çağlayancerit, Pazarcık ve Türkoğlu’na çıkarma yaptı. Büyükşehirle birlikte tüm ilçelerde zafer kazanmayı amaçlayan ak kadrolar, gidilen her ilçede binlerce vatandaş tarafından coşku, heyecan ve sevgi gösterileriyle karşılandı.


Yerel seçim çalışmalarını büyükşehirle birlikte tüm ilçelerde zafer parolasıyla yürüten AK Parti Kahramanmaraş İl Teşkilatı, sandığa sayılı saatler kala Çağlayancerit, Pazarcık ve Türkoğlu’na çıkarma yaptı.


AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Erkoç, milletvekilleri Prof. Dr. Mehmet Sağlam, Nevzat Pakdil, Sıtkı Güvenç ve İl Başkanı Metin Doğan’la birlikte 3 ilçede miting düzenleyen ak kadrolar, vatandaşların büyük coşkusu, heyecanı ve sevgi gösterileriyle karşılandı. Çağlayancerit, Pazarcık ve Türkoğlu’nda ortaya çıkan tablo karşısında büyük mutluluk yaşayan ak kadrolar, milletin bu sevgisine daha çok hizmet ve daha çok yatırımla karşılık vereceklerini söylediler.


İlk olarak Çağlayancerit ilçesine giden AK Parti heyeti, ilçe girişinde yüzlerce araçlık konvoyla karşılandı. Yol kenarında bekleyen vatandaşların sevgi gösterileri eşliğinde alana gelen ak kadrolar, miting alanındaki coşkunun katlanarak sandığa yansımasını istediler.


Buradaki mitingin ardından Pazarcık’a hareket eden AK Parti heyeti, burada da binlerce kişi tarafından bayraklarla karşılandı. Coşkunun doruğa ulaştığı ve gövde gösterisine dönen mitingde, Büyükşehir Adayı Erkoç ve Pazarcık Adayı Yakup Hamdi Bozdağ lehine tezahüratlar yapan vatandaşlar, Pazarcık’ı ak belediyecilikle buluşturacaklarının sözünü verdi.


Yaklaşık 2 saat süren mitingin ardından bir sonraki hedef ise Türkoğlu oldu. Burada da hemşehrileri Erkoç’u bağrına basan Türkoğlu halkı, 30 Mart günü sandıkları AK Parti oylarıyla dolduracaklarının sinyalini verdi.


Düzenlenen mitinglerde konuşan Büyükşehir Adayı Erkoç, tüm Kahramanmaraş’ın 30 Mart’ın ardından birleşip, bütünleşeceğini söyledi. İlçe belediye başkanlarıyla omuz omuza vererek Maraş’ın her alanını kalkındırıp, birbirinden önemli hizmetlere kavuşturacaklarını belirten Erkoç, şöyle konuştu:


“AK Parti iktidarlarının ve ak belediyelerin ülkemizi, şehirlerimizi nerelerden nerelere getirdikleri ortada. 12 yıl önce yarınını göremeyen bir ülkeydik, bu gün 2023’e, 2071’e hedefler koyuyoruz. Bizler de Kahramanmaraş’ımızı 2023 Türkiye’sine en iyi şekilde hazırlamak için bir hizmet yoluna çıktık. Bu yolda tek güvencemiz, tek hareket kaynağımız milletimiz. Biz milletimize inanıyoruz ve bundan önce olduğu gibi, bu seçimlerde de yetkiyi evlatlarına vereceğinden kuşkumuz yok. Bu hizmet yolu bir çarka benzer. Bu çarkın dişlilerinden birisi hükümetimiz, birisi büyükşehir belediyemiz birisi ise ilçe belediyemiz. Feraset sahibi olan milletimiz, bu bilinçle, yatırımların kendisine en verimli şekilde gelmesi için 30 Mart’ta da ak kadroları bir kez daha iş başına getirecek ve bizler de sizler için çalışmaya, hizmet üretmeye kaldığımız yerden devam edeceğiz.”


AK Parti Milletvekilleri Sağlam, Pakdil ve Güvenç ile İl Başkanı Doğan ise seçimleri rayından çıkartan karanlık odaklara yüklendi. 30 Mart’ı bir yerel seçim olmaktan çıkartıp, istiklal mücadelesine dönüştüren bu yapıların milletin, sandıkta milletten hak ettiği cevabı alacağını ifade eden ak kadrolar, Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceğe dönük tüm hedeflerine kararlılıkla yürüyeceğini dile getirdiler.


Güne Necip Fazıl Şehir Hastanesi’ni ziyaret ederek başlayan ak kadrolar, Çağlayancerit, Pazarcık ve Türkoğlu mitinglerinin ardından gece ise Serintepe ve Mağralı Mahallesi’nde vatandaşla buluştu. Büyükşehirle birlikte tüm ilçelerde zafer hedefleyen ak kadrolar, sandığa gidilmeden önce son kez Elbistan ve Afşin halkıyla bir araya gelecek.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2014, 09:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66