İlk defa bu kadar samimi görüntülendiler!

Kısa bir süre önce MHP Genel Merkezinin izniyle görevinden istifa eden MHP Dulkadiroğlu eski İlçe Başkanı Mustafa Akpınar’la, arasında sorun olduğu iddia edilen MHP İl Başkanı Ertuğrul Doğan bir araya gelerek samimi pozla aralarında bir sorunun olmadığı görüntüsü verdi.

İlk defa bu kadar samimi görüntülendiler!

Milliyetçi Hareket Partisinin Kahramanmaraş’ta en etkin isimlerinden biri olan MHP eski Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar MHP Genel Merkezinin izniyle geçtiğimiz aylarda görevinden istifa etmişti. Ülkücü hareketin Kahramanmaraş’taki neferlerinden biri olan Akpınar, partisinden kopmamış her defasında MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin emrinde olduğunu her platformda dile getirmişti. Görevindeyken gösterdiği sadakati istifa ettikten sonra da gösteren Akpınar, bu hareketiyle de hem genel merkezinin hem de ülkücü hareketin takdirini topladı.

Uzun süredir yan yana görüntülenemeyen MHP Dulkadiroğlu eski İlçe Başkanı Mustafa Akpınar ile MHP İl Başkanı Ertuğrul Doğan ilk defa bu kadar samimi yan yana görüntülendi. İL Başkanı Doğan’ın eski İlçe Başkanı Akpınar’ın koluna girerek objektiflere verdiği görüntüyü ise Akpınar kendi sosyal medya hesabından paylaştı.

MHP İl Başkanlığı ziyaretinde paylaşıldığı tahmin edilen fotoğrafta ise dikkat çeken detay, İl Başkanı Doğan’ın yüzü gülerken, aynı gülümsemenin Akpınar’ın yüzünde olmaması.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ülkücü Nefer
Ülkücü Nefer - 3 yıl Önce

Saygıdeğer İl Başkanımız Ertuğrul DOĞAN her daim fotoğraf çekildiği kişinin koluna girer ve yüzündeki tebessümü hiç eksik etmez.. En nihayetinde sadece hatıra olarak kalacak bir fotoğraf.. Bence neferliği çok büyütmemek lazım.. Nefer olabilmek, önce isminden vazgeçmek sonra kendinden vazgeçmektir!

SIRADAKİ HABER

banner66

banner73