'Türk tipi komplo teorisi'

'Türk tipi komplo teorisi'

Herkes çılgınca diyet yapıp, kalori hesabı yaparken, tüm bunlarla ilgili ortaya bir "TÜRK TİPİ KOMPLO TEORİSİ" ortaya atıldı.

Büyük kebapçılarda dağıtılmaya başlanan el ilanı:

Bir Oturuşta Bir Kuzu Yerdik

‘Diyet, perhiz, rejim gibi faaliyetler hedefte Türk delikanlılarının ve genelde de Türk milletinin devamını engellemek için dış mihraklar tarafından gündeme getirilmiş, şuurlu bir düzmecedir!

Amaç, eskiden bir koyunu, bir oturuşta götüren dev gibi babayiğit atalarımızı ve tarlada doğum yaptıktan sonra bebeğini kundaklayıp, elde orak tarlada çalışmaya devam eden Türk kadınlarını; kalori hesaplayan, hapşırınca yatağa giren, fitness ve aerobik yapan çıtkırıldım tiplere dönüştürmek ve Büyük Türk Irkını Çinliler, Japonlar gibi sıska, zayıf ve sağlıksız bir ırk haline getirmektir!

İç yağının, kuyruk yağının, anamızın Vita yağının kolesterol yaptığı palavradır.

Kolesterol, kebapları yedikten sonra iki şişe soda içerek ayarlanabilecek bir gaz durumudur!

‘Kör olası dış mihraklar, bu kızlarımıza kebap, soğan, çiğ köfte vb., lezzetleri yiyen, bardak bardak şalgam suyu içen yiğitlerimize hanzo-kıro sıfatları takmayı öğretmişlerdir.

‘Ayrıca son yıllarda moda diye gösterilmeye çalışılan Çin mutfağı diye bi şey yoktur. Bu sözde mutfak, acayip zerzevat ile acayip mahlukatın, wog adı verilen bi tencerede, yarı pişmiş yarı çiğ olarak hazırlanıp insanlara eziyet olsun diye, sopalarla yenmesinden ibaret bi hokkabazlıktır... Sakın kanmayın, sakın yemeyin, helal değildir!

Unutmayın su uyur, düşman uyumaz!!’


aktifhaber.com

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2008, 08:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63