Şişli'de tadilat yapılan bir gece kulübünde iddiaya göre patlamanın ardından çıkan yangında ilk belirlemelere göre 8 kişi yaralandı. Daha sonra yapılan söndürme çalışmalarında yaralı sayısı 10 yükseldiği açıklandı. Yaralılar ambulanslarla hastaneye kaldırılırken, itfaiyecilerin çalışmaları sürdürülüyor. 13 kişi yaralı olarak kurtarılarak hastaneye kaldırıldı.

Olay Şişli Gayrettepe'de Yıldız Posta Caddesi Esentepe Mahallesi Gönenoğlu Sokak'ta saat 13.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, Ramazan dolayısıyla kapalı olan 14 katlı binanın en alt katında bulunan Masquerade adlı gece kulübünde tadilat yapıldığı sırada sahnenin yanında bir patlama oldu. Patlamanın ardından gece kulübünde yangın çıktı.  

Mesder Akademi Edebiyat Sohbetleri'nde, Sünbülzade Vehbi'nin hayatı ve edebi kişiliği anlatıldı Mesder Akademi Edebiyat Sohbetleri'nde, Sünbülzade Vehbi'nin hayatı ve edebi kişiliği anlatıldı

Yangının büyümesiyle kulüpte ve bina dumanla doldu. O sırada kulüpte ve binada bulunanlar içeride mahsur kaldı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye, ambulans ve sağlık ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri içerideki 10 kişinin hayatını kaybettiği belirlendi. Yaralılar hastaneye kaldırılırken, itfaiye ekiplerinin çalışmaları sürüyor..