Emniyetçilerden KMESOB’a ziyaret…

Emniyetçilerden KMESOB’a ziyaret…

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, Kahramanmaraş Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KMESOB) Başkanı Ahmet Kuybu’ya ziyarette bulundu.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren KMESOB Başkanı Kuybu, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği olarak, kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum örgütleri ve polis teşkilatı ile sürekli yakın ilişkide olduklarını söyledi.


 Kuybu, "Kahramanmaraş ilimiz asayiş yönünden Türkiye'nin en huzurlu illerinden birisidir. Bu huzurun sizler sayenizde daha iyi yerlere geldiğinden eminiz. Bizler esnaf teşkilatı olarak her zaman emniyet teşkilatımız ile çok yakın ilişkilerde bulunduk. Esnafımızın asayiş yönünden daha iyi korunacağından hiç şüphemiz yoktur" dedi.
Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın ise,  "Kahramanmaraş huzur ortamı bakımından Türkiye’nin beşinci büyük kentidir.  Artık insanların güvenlik ihtiyaçlarının karşılanması, karınlarının doyurulmasına kadar önemli bir hale geldiğini belirtti.
 Kendini güvende hisseden bir toplumda suç olaylarının en asgariye ineceğini dile getiren Aydın, bu konuda vatandaşın polise destek olması gerektiğini söyledi.
Aydın, “Esnaf ve sanatkârlar Odaları Birliği bu kent için çok önemli bir sivil toplum örgütüdür. Esnaf ve sanatkârlarımızın asayiş yönünden daha rahat etmeleri için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz" dedi.


Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkan vekili Mustafa Öz ve Emniyet Müdür Yardımcılarının da hazır bulunduğu ziyarette, İl Emniyet Müdürü Aydın, ziyaret anısına KMESOB Başkanı Ahmet Kuybu’ya Türk Polis Teşkilatının flamasını hediye etti.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2012, 10:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner63