Kaymakamdan Başkan'a hayırlı olsun ziyareti

Kaymakamdan Başkan'a hayırlı olsun ziyareti

Kaymakam Pehlivan'dan Göksun Belediye Başkanlığı'na seçilen Aydın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


KAHRAMANMARAŞ (AA) - Göksun Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan, Belediye Başkanlığı'na yeni seçilen Hüseyin Coşkun Aydın'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


 Pehlivan, ziyarette yaptığı konuşmada, Aydın’ın Belediye Başkanlığı görevini en iyi şekilde yapacağına inandığını belirtti.


Belediyelerin ‘Şehr-i emin’ olduğuna işaret eden Pehlivan, "Belediyeler kamu kurumu olmasının yanında aynı zamanda halkındır. Bu anlamda diğer kurumlara da bir nevi ev sahipliği yapmaktadır. Bütün kurumların ‘Göksun ailesi’ felsefesi ile işbirliği içerisinde çalışması bizim en büyük arzumuzdur. İnşallah birlikte güzel hizmetler, güzel projeler yapmak sureti ile Göksun’un gelişmesine katkı sağlarız' dedi.


Öncelikli hedeflerinin Belediyenin kurumsal kimliğini oluşturmak olacağını ifade eden Aydın ise, başta kaymakamlık olmak üzere ilçedeki tüm kurumlarla işbirliği içerisinde çalışacak Göksun’u hak ettiği noktaya getirme gayretinde olacaklarını kaydetti.


Ziyarette, Askerlik Şubesi Başkanı Personel Yüzbaşı Ali Arı, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Abdullah Yaylamış, İlçe Emniyet Müdürü Ertuğrul Güler ve Kaymakamlık personeli de hazır bulundu.


 (AA)

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2014, 06:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner67