Vali Güvençer, Türkoğlu'nda enerji depoladı!

Vali Güvençer, Türkoğlu'nda enerji depoladı!

Kahramanmaraş Valisi Güvençer, Türkoğlu’nda İncelemelerde Bulundu.


Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer, çeşitli temaslarda bulunmak ve yapımı devam eden kamu yatırımlarını yerinde incelemek üzere Türkoğlu ilçesini ziyaret etti.


Temaslarına ilk olarak Kaymakamlık ziyaretiyle başlayan Vali Mustafa Hakan Güvençer, Türkoğlu Kaymakamlığı önünde ilçe Kaymakamı Serdar Kartal, Belediye Başkanı Osman Okumuş, İlçe Jandarma Komutan vekili Osman Topaloğlu ile kurum amirleri ve müdürleri karşıladı.


Karşılama sonrası Kaymakamlık makamına geçen Vali Güvençer, Kaymakamlık ziyaretinin ardından ilçede bulunan İstasyon mahallesindeki okulun inşaatını inceledi ve yetkililerden bilgiler aldı. Ardından Gaziosmanpaşa mahallesindeki yapımı devam eden okulu inceledi ve denetledi. Sonrasında ise ilçedeki Organize Sanayi Bölgesinin müteşebbis heyet toplantısına katıldı,sonrasında ise Beyoğlu mahallesinde bulunan ve tadilatı devam eden Türkoğlu Turgut Reis Çok Programlı Lisesi’ni inceledi.


Güvençer: "İncelemelerde gayet güzel enerji depoladım"


Ardından Belediye Başkanı Osman Okumuş’u makamında ziyaret eden Vali Güvençer, "Belediye Başkanımızın hayata geçireceği projeleri ve yürüttüğü çalışmalarla ilgili bilgi aldı,sonrasında yapımı devam eden lojistik merkezinde çalışan yetkililerden bilgiler aldı. Ardından İlçe Emniyet Müdürlüğünü ve Jandarma komutanlığını ziyaret etti. Son olarak Türkoğlu Belediye Başkanımızın yaptırdığı 1.Kent Meydanını,Toki Şelale Parkı ardından ise Derviş Paşa parkını ziyaret etti.


Vali Mustafa Hakan Güvençer konuşmasında, "Türkoğlu’ndaki yaptığım bu incelemelerde gayet güzel enerji depoladım. İlçede yürüyen yatırımları yerinde incelemek,ilçe kaymakamımızın ve belediye başkanımızın yatırımlara ilgisini görmek,belediye başkanımız ve kaymakamımızın arasındaki uyumu görmek doğrusu bana morel verdi.İnsanımıza hizmet etmek aşkı ve bilinciyle yola çıkılınca Allah kolaylığınıda veriyor. Mesela bu Belediye başkanımızın yaptığı kent meydanı küçük bir örnek.Organize Sanayimiz Belki 2008 den buyana yavaş mesafe almış ama öyle görünüyorki bi kaç sene içerisinde Kahramanmaraş övünebileceği üçüncü Organize Sanayi Bölgesini Türkoğlu’nda inşa edecek.Bunları görmek gözlemlemek insanı gerçekten mutlu ediyor.Bu güzelliklerin peşi gelsin inşallah,emeği geçen tüm arkadaşlarımı yürekten kutluyorum" diyerek konuştu.


Vali Mustafa Hakan Güvençer, ziyaret esnasında vatandaşlarla sohbet edip, talep ve isteklerini dinledi, çocuklara ise oyuncaklar dağıttı.


(İHA)

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2015, 06:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63