FIBA Dünya Kupası heyecanı, ABD ile Almanya'nın karşı karşıya geleceği mücadele için doruk noktasına ulaşmış durumda. Taraftarlar, ABD Almanya maçının tarihini, saati ve hangi kanalda yayınlanacağını merakla bekliyorlar. İşte bu büyük karşılaşmanın detayları ve canlı yayın linki:

ABD ALMANYA MAÇI TARİHİ VE SAATİ

ABD ile Almanya arasındaki bu çekişmeli müsabaka, FIBA Dünya Kupası kapsamında gerçekleşecek. Maçın başlama vuruşu, 15:40'ta gerçekleşecek ve heyecan, NTV platformunda canlı olarak izlenebilecek.

Galatasaray Ankaragücü (CANLI iZLE) Justin Tv Bein Sports HD Selçuk Sports HD Taraftarium24 GS AG canlı maç izle Galatasaray Ankaragücü (CANLI iZLE) Justin Tv Bein Sports HD Selçuk Sports HD Taraftarium24 GS AG canlı maç izle

ABD ALMANYA MAÇINI CANLI İZLEME LİNKİ

Eğer bu müthiş karşılaşmayı canlı izlemek istiyorsanız, yukarıdaki linke tıklayarak NTV'nin canlı yayınını takip edebilirsiniz.

Unutmayın ki bazı spor müsabakaları, S Sport, Bein Sports gibi farklı platformlarda da yayınlanabilir. Bu platformlarda izlemek isterseniz, ilgili yayıncı kuruluşlara üyelik gerekebilir.