Belediye Sakal-ı Şerif’i Ziyarete Açtı

Belediye Sakal-ı Şerif’i Ziyarete Açtı

Şehitkamil Belediyesi, Ramazan ayı etkinlikleri çerçevesinde Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (sallallahü aleyhi vesellem) mübarek SakalŞerif’ini vatandaşların ziyaretine açtı. Sakal-ı Şerif’i görmeye gelen binlerce vatandaş uzun kuyruklar oluşturdu.


Şehitkamil Belediyesi, Ramazan ayı etkinlikleri çerçevesinde, Çıksorut Mahallesi’nde bulunan Arif Nihat Asya Lisesi bahçesinde, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in (sav) mübarek Sakal-ı Şerif'ini vatandaşların ziyaretine açtı.
VATANDAŞLAR DUYGU DOLU ANLAR YAŞADI
Peygamber Efendimizin (sallallahü aleyhi vesellem) mübarek Sakal-ı Şerif’ini görmek isteyen genç, yaşlı, kadın, çocuk herkes alana akın etti. Tasavvuf müziğiyle okunan ilahiler eşliğinde vatandaşlar, Sakal-ı Şerif’i ziyaret ederek, duygu dolu anlar yaşadı. Sakal-ı Şerif ziyareti gece geç saatlere kadar devam ederken, vatandaşlar, Sakal-ı Şerif’i görmek için uzun kuyruklar oluşturdu.


Sakal-ı Şerif'i görmeye gelen vatandaşlar, bu mutluluğu herkesin yaşamasını tavsiye ederek, "Şehitkamil Belediyemiz bugün Peygamber Efendimiz Hz Muhammed’in (sallallahü aleyhi vesellem) mübarek Sakal’ı Şerif’ini bizlerin ziyaretine açtı. Hamdolsun bizlere böylesine anlamlı bir hizmeti sunan Şehitkamil Belediyemize çok teşekkür ediyoruz. Yıllardır görmek istediğimiz Sakal-ı Şerif bugün mahallemizde binlerce insanımızla görme imkanı bulduk. Bu manevi duyguyu anlatmak mümkün değil. Kalbimiz şuan heyecan ve büyük bir mutluluk içerisinde. Peygamber Efendimiz ’in mübarek Sakal’ı Şerif’ini görmek bizim için büyük bir şeref oldu. Allah herkese Peygamber Efendimizin mübarek Sakal-ı Şerif’ini göstermeyi nasip etsin. Allah bu organizasyonu yapanlardan da razı olsun” dediler.(İHA)

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2014, 13:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner66

banner63

banner67