Koray Aydın sözünü tuttu; halay çekti!

İYİ PARTİ Siyasi işler Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın Kahramanmaraş ziyaretinde İş adamı ve Mali Müşavir Fatih Ölmez’e verdiği söz gereği halay çekti. 1500 üye yaparsan halay çekerim sözünü yerine getiren Aydın, 6 aylık bir sürede önce 1071 sonra da 1453 üye ile partiye katkı sunan Ölmez’e gayreti için teşekkür etti.

Koray Aydın sözünü tuttu; halay çekti!

“5.000 Yeni Üye” Toplu Üye Katılım Töreni Mahalle ve Sandık Başkanları Toplantısı’na Katılan İYİ PARTİ Siyasi işler Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın’ı dev kalabalık karşıladı. Gündeme ilişkin açıklamaların yapıldığı toplantıda İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Açıkel ve İYİ Parti Ankara Milletvekili Koray Aydın konuşma yaptı.

İstiklal marşı ve kuran tilaveti ile başlayan toplantıda ilk olarak İyi Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Açıkel konuştu. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ü salon vermediği eleştiren Açıkel, Kahramanmaraş’a yapılanlar nedeniyle ağır eleştirilerde bulundu.

Sonrasında İYİ PARTİ Siyasi işler Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın konuşma yaptığı konuşmada hükümetin ekonomi güvenlik ve dış politika alanlarında eleştirdi. Cumhurbaşkanına ağır eleştirilerde bulundu. Partililere “sokaktan ayrılmak yok” diyen Aydın, üye çalışmalarına devam etme çağrısında bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner67