Sizleri en güncel son dakika haberlerinden haberdar edecek olan Sondakikam internet sitesi ve sitemizin mobil uygulamaları yayında ! Siyaset,gündem,magazin,yerel haberler,dünya,ekonomi,spor ve onlarca haber kategorisi Sondakikam’da sizlerle.Güncel haberlere kolaylıkla ulaşın diye sade arayüzü ve tasarımıyla sizlerin ihtiyaçlarınıza yönelik tasarlanan uygulamalarımız ve sitemiz dürüst tarafsız objektif habercilik anlayışıyla sizleri doğru bilgiye ulaştırmak için çabalıyor.

Onlarca Ücretsiz Servis Sondakikam’da !

İster sitemizden okuyun ister Google Play veya Appstore’dan indirin nerde olursanız olun Sondakikam.com.tr ailesi olarak sizlerle olmaktan mutluluk duyacağız.Onlarca ücretsiz servisimizle yol ve trafik durumundan,döviz kurlarına,ezan ve namaz vakitlerinden,lig puan durumlarına onlarca kategoride ücretsiz hizmetlerimiz sizlerin emrinde.Üstelik tek tıkla hepsine ulaşabilirsiniz.

Sade ve Basit Kullanıcı Odaklı Tasarım !  

Sondakikam haber sitesi ve uygulamaları sizlerin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmek için tasarlandı.Haber sitelerinde her yerden çıkan karmaşık reklamlardan sıkıldıysanız Sondakikam size göre,Her yerden oransızca çıkan reklamlar yok,taraflı haberler yok,gerçek gündem ve basit kullanım var.

Gerçek Gündemi Yakalayın !  

Son dakikam haberler ile gerçek gündemi yakalayın ve takip edin son dakika gelişmeleri dakika dakika sizlere aktarıyoruz.Canlı canlı gerçek gündemi takip etmek isteyenlerin ortak noktası Sondakikam haber sitesi.

Maximum Hız İçin Optimize Edildi !  

Okur keyfini arttırmak ve okurlarımızı cansıkıcı bekleme süreleriyle karşı karşıya getirmemek için,Sondakikam maximum hız için optimize edildi.Sizlerin deneyimine önem vererek tasarlandı ve kullanım testleriyle en iyi sonuçlar için çalışıldı.

Futbol Tutkanları İçin de Sondakikam !  

En Son Transfer Haberleri,Canlı Lig Puan Durumları,Futbol,Basketbol,Voleybol ve onlarca spor dalında onlarca ücretsiz haber Sondakikam’da.Hemen sitemizi ziyaret ederek mükemmel haber deneyiminin tadını çıkarın.

Canlı Döviz Kurları ve Ekonomideki Son Gelişmeler !  

Canlı döviz kurları ve ekonomideki son gelişmeler en son haberler,döviz dalgalanmaları,ekonomiye dair son gelişmeler sizler için Son Dakikam’da.Sondakikam haber sitesi ayrıca Google Haberler (Google News) ve Flipboard üyesidir.

Esra Erol'da 'kaymak' başlara bela oldu! Canlı yayında gülme krizine sokan olay! Esra Erol'da 'kaymak' başlara bela oldu! Canlı yayında gülme krizine sokan olay!