Yargıtay Haberleri

Yargıtay haberleri ve güncel Yargıtay gelişmeleri, Yargıtay ile ilgili tüm video, Yargıtay fotoğrafları ve Yargıtay haberleri Maraş Son Dakika Haberleri - Maraş Haberler sitemizde


GÜNDEM

WhatsApp yazışmaları artık delil olarak kabul ediliyor; Yargıtay, emsal bir kararla mesajların yasal geçerliliğini onayladı.

GÜNDEM

Yargıtay, eşine cimrilik yapan kocalara karşı emsal bir karar verdi: Ev eşyası almayan koca tam kusurlu sayıldı!

SİYASET

Türkiye İşçi Partisi Milletvekili Can Atalay'ın vekilliğinin düşürülme ihtimali, Yargıtay ve Anayasa Mahkemesi kararlarına rağmen gündemde.

GÜNDEM

Manisa'da Canan Çeviren'in öldürülmesine ilişkin müebbet hapis cezası Yargıtay tarafından bozuldu. Olayın ardındaki detaylar haberimizde.

GÜNDEM

Yargıtay 4. Ceza Dairesi, hasta ile doktor arasındaki 'suratsız doktor' tartışmasında verilen hakaret cezasını bozdu. Detaylar haberde.

EKONOMİ

Yargıtay, boş kağıda atılan imza ile yapılan tahliye taahhütnamesini hukuka uygun buldu. Kiracı-kiralayan ilişkilerinde önemli bir hukuki karar.

EĞİTİM

Yargıtay'ın kararıyla, trafik kazası geçiren 18 yaşındaki öğrenciye geçici iş göremezlik tazminatı hakkı tanındı. Mahkeme kararı bozularak, yaş kriteri gözetilmemesi...

GÜNDEM

Yargıtay'ın emsal kararıyla Türkiye'de otellerde düğün organizasyonlarına kısıtlama getirildi. Detaylar haberimizde!

GÜNDEM

Yargıtay'ın emsal kararı: İşçi, iş arkadaşına gönderdiği "terbiyesiz" e-posta nedeniyle tazminatsız işten çıkarıldı. Yargıtay, haklı buldu ve işvereni kıdem ve...

GÜNDEM

Yargıtay kararıyla iş güvenliği vurgusu: CNC tezgahında uyuyan işçilerin tazminatsız işten çıkarılması haklı bulundu.

EKONOMİ

Yargıtay, asgari ücretin altındaki emekli aylığından prim dışında kesinti yapılmasını kanuna aykırı buldu.

EKONOMİ

Yargıtay, ev sahipleri ve kiracılar arasındaki cinayet tartışmaları devam ederken kira çıkmazına dair emsal bir karar verdi.

Anket


Ekonomiden memnun musunuz?

Ankete Katıl