TRT 1 ekranlarında cuma akşamlarının vazgeçilmezi Kara Ağaç Destanı, nefes kesici bir 13. bölüme daha imza attı. 1950'li ve 1970'li yılların Anadolu'sunu anlatan dizi, entrikası bol hikayesi ve etkileyici oyunculuklarıyla izleyicileri büyülemeye devam ediyor.

ÖMER VE CELAL AĞA ARASINDA MÜCADELE TIRMANIYOR

Geçtiğimiz hafta Ömer'in Celal Ağa'ya meydan okumasıyla başlayan gerilim, bu hafta da zirveye çıktı. Kendi topraklarının sahibi olmak isteyen Ömer, Celal Ağa'nın engelleriyle karşı karşıya kalıyor. Ekim zamanı yaklaşırken eksiklerini tamamlamak için mücadele eden iki taraf da izleyiciyi merakta bırakıyor.

EKİMİ TEHDİT EDEN SORUNLAR

Ömer, eksik tohumu bulmak için çabalarken Celal Ağa ise topraklarında su sıkıntısıyla boğuşuyor. Ömer'in yokluğunda işleri yürütmek zorunda kalan Celal Ağa, umduğunu bulamıyor. Bu sorunun üstesinden gelmek için Sultan'dan yardım alan Celal Ağa, izleyiciyi merakta bırakıyor.

Kara Agac 13

Müge Anlı Mehmet Taşkıran kimdir? Mehmet Taşkıran olayı nedir? Müge Anlı canlı izle! Müge Anlı Mehmet Taşkıran kimdir? Mehmet Taşkıran olayı nedir? Müge Anlı canlı izle!

EKİM ŞENLİĞİNDE GERİLİM ARTIYOR

Tarafların ekim şenliğinde karşı karşıya gelmesi, Kara Ağaç'ta safların ayrılma vaktinin geldiğini gösteriyor. Artık herkes için karar verme zamanı. Heyecan ve gerilimin zirveye ulaştığı bu sahneler izleyiciyi ekranlara kilitliyor.

BAŞARILI OYUNCU KADROSU GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Olgun Şimşek, Emre Kıvılcım, Meltem Akçöl, Özlem Conker, Hakan Boyav, Merih Öztürk gibi usta isimlerin yanı sıra Ayten Uncuoğlu, Gülçin Hatıhan, İsmail Hakkı Ürün, Sevtap Özaltun gibi isimlerden oluşan geniş oyuncu kadrosu da dizinin başarısına katkıda bulunuyor.

13. BÖLÜM TEK PARÇA İZLE

Kara Ağaç Destanı'nın heyecan dolu 13. bölümünü TRT 1'de 24 Mayıs 2024 Cuma günü yayınlandı. Bölümü tek parça full izlemek için tabii.com'u adresini ziyaret edebilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA DA KONUŞULUYOR

Kara Ağaç Destanı, sosyal medyada da büyük ilgi görüyor. #KaraAğaçDestanı hashtag'i ile yapılan paylaşımlarda izleyiciler dizideki gelişmeleri yorumluyor ve heyecanlarını dile getiriyor.

Kara Ağaç Destanı'nı kaçırmayın! Her cuma 20.00'de TRT 1'de!

Editör: İsa Aslantaş