Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olan ATV'nin sevilen dizisi Kuruluş Osman, merakla beklenen 137. bölümüyle ekranlara geliyor. Başrolünde Burak Özçivit'in yer aldığı dizi, izleyicileri soluksuz bir maceraya davet ediyor. İşte detaylar...

Ben Bu Cihana Sığmazam'ı Sarsacak Transfer! İşte Yeni Karakter Ben Bu Cihana Sığmazam'ı Sarsacak Transfer! İşte Yeni Karakter

ÇARŞAMBA AKŞAMI EKRANLARDA: KURULUŞ OSMAN 137. BÖLÜM

Her bölümü olay dolu ve heyecanla beklenen Kuruluş Osman'ın 137. bölümü, 22 Kasım Çarşamba akşamı saat 20:00'de izleyicilerle buluşacak. Peki, bu bölümde neler olacak? İşte detaylar...

OSMAN BEY'İN HEDEFİ: KESTEL KALESİ'Nİ FETHETMEK!

Osman Bey'in liderliğindeki Kayılar, büyük bir tehlike altındadır. Osman Bey ve Yakup Bey'in evlatları Kestel'de esir tutulur. Kestel Tekfuru, Orhan ve Mehmet'in serbest bırakılması karşılığında kaleleri ister. Ancak Yakup Bey'in kararıyla işler karmaşıklaşır. Osman Bey, Kestel'i fethetmeyi ve evlatlarını kurtarmayı hedefler.

0x0-1700647193983

YENİDEN KARŞI KARŞIYA: OSMAN BEY VE YAKUP BEY'İN GERİLİMİ

Osman Bey, soğukkanlılığını koruyarak hedefine doğru ilerlerken, Yakup Bey ile arasındaki gerilim artar. Yakup Bey, Mehmet'lerin esir düşmesinde Osman'ı sorumlu tutar ve sarayındaki hainin bulunmasını ister. İki lider arasındaki gerilim izleyenleri büyülemeye devam edecek.

HOLOFİRA'NIN HAINLİĞİ: ALAEDDİN'İN AÇIKLAMASI

Alaeddin, Malhun Hatun'a saraydaki hainin Holofira olduğunu bildirir. Ancak bu durumun arkasında Vasilis'in parmağı olup olmadığı merak konusudur. Holofira'nın hainliğinin ardındaki gerçek nedir?

BALA HATUN'UN KARARI VE YAKUP BEY'İN TUTUMU

Bala Hatun ile Saadet Hatun arasında gerginlik tırmanır. Bala Hatun, kaleleri vermeme kararı alarak Saadet Hatun ve Gonca Hatun'u zindana atar. İpler iyice gerilirken, Yakup Bey'in kaleleri tekfura teslim edip etmeyeceği belirsizliğini korur.

0x0-1700647199171

ANLAŞMA MASASINDA YAKUP BEY'İN TUTUMU

Yakup Bey, anlaşma masasına oturur ve kalelerin tekfura teslim edilip edilmeyeceği konusunda karar vermesi beklenir. Osman Bey ise Yakup Bey'e rağmen nasıl bir adım atacak? İzleyiciler, bu heyecan dolu bölümde cevapları bulacak. Kuruluş Osman 137. bölümüyle izleyicileri büyük bir maceraya sürükleyecek!