Kanal D'nin sevilen dizisi Aşk ve Umut, heyecan dolu 204. bölümüyle izleyicilere büyük sürprizler yaşatmaya hazırlanıyor. Focus Film'in yapımcılığını üstlendiği dizide, karakterler arasındaki karmaşık ilişkiler ve sırların açığa çıkışı, izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor.

MELİS'İN SIRRI ORTAYA ÇIKIYOR: BEBEĞİN SAĞLIĞI TEHLİKEDE!

Melis, babası Bülent ile Gönül arasında yaşananları öğrenir ve Zeynep'i suçlar. Zeynep'e saldıran Melis, Cihan'ın müdahalesiyle karşılaşır. Tartışmanın ardından Zeynep, Cihan ile evi terk ederken, Melis'in sağlık sorunları ciddi bir boyut kazanır. Doktor muayenesi, Melis'in bebeğinin sağlığıyla ilgili endişeleri gün yüzüne çıkarırken, Melis'in bebeğiyle ilgili sakladığı sırrı ortaya çıkarması an meselesi haline gelir.

KUZEY'İN HAMLESİ: CİNAYET MAHALİNDE ŞOK EDİCİ GELİŞMELER!

Kuzey, Cavidan'ın teklifine beklenmedik bir cevap verir ve onun oyununu bozar. Naciye'yi adalete teslim eden Kuzey, onunla birlikte Cavidan'ı ifade vermeleri için cinayet mahalline götürür. Ancak cinayet mahallinde polisleri bile şaşırtacak bir gelişme yaşanır. Bahar, olayın gizemini çözer ve Alper'in ölümünün ardındaki gerçekleri keşfeder.

Ben Bu Cihana Sığmazam'ı Sarsacak Transfer! İşte Yeni Karakter Ben Bu Cihana Sığmazam'ı Sarsacak Transfer! İşte Yeni Karakter

AŞK VE UMUT, HAFTA İÇİ HER GÜN SAAT 16.00'DA KANAL D'DE!

Aşk ve Umut, seyircilerini hafta içi her gün saat 16.00'da Kanal D ekranlarına kilitlemeye devam ediyor. 23 Kasım Perşembe günü yayınlanacak olan 204. bölümüyle izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak olan dizi, dramatik gelişmeleriyle izleyicileri adeta ekrana bağlamaya devam ediyor.