Kan Çiçekleri'nin heyecanla beklenen 193. bölümü, 23 Kasım tarihinde Kanal 7 ekranlarında seyircisiyle buluştu. Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel'in başrollerini üstlendiği dizi, büyük bir aşkın kan davasıyla başlamasını konu alıyor. Detaylar ve izleme linki haberimizde!

KAN ÇİÇEKLERİ DİZİSİNİN GENEL KONUSU

Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel'in başrolde olduğu dizi, kan davası nedeniyle başlayan büyük bir aşkı ekrana getiriyor. Dilan'ın hayalleri elinden alındığı, Baran'ın ise kardeşini kurtarmak adına kan davasını bitirmek zorunda olduğu bir hikayeyle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Karabey ve Demir aileleri arasındaki yıllardır süren kan davası, birçok kayba neden olmuştur.

ZORLU EVLİLİK VE İKİ AİLENİN KADERİ

Mardin'den İstanbul'a uzanan bu hikaye, Karabeylerin konağına yıllar sonra beklenmeyen bir haberle başlıyor. Kanlıları Seyit bulunmuştur ancak Baran, kan dökülmesini istemez. Aile büyüklerine rağmen Seyit'in kızı Dilan ile evlenmeye karar verir. Dilan, hayallerini bir kenara bırakarak bu zoraki evliliği kabul eder, ancak bu evlilik her iki taraf için de adeta bir hapishaneye dönüşür.

AŞKI YENİDEN KEŞFETMEK

Dilan ve Baran arasındaki zoraki evlilik, kan davasını bitirmeye yetecek mi? İki ezeli düşman arasında yaşananlar, aşka dönüşecek mi? Kardeşini töreye kurban vermek istemeyen Baran ile hiç tanımadığı biriyle evlenen Dilan'ın dramatik hikayesi, Kan Çiçekleri'nin yeni bölümleriyle 5 Aralık'tan itibaren hafta içi her gün 16:30'da Kanal 7'de izleyiciyle buluşacak.

kan-cicekleri-kanal7

DİZİNİN KÜNYESİ

  • Yönetmenler: Levent Türkan, Ömer Baykul
  • Görüntü Yönetmenleri: Çetin Çavan, Halil Uzun
  • Oyuncular: Barış Baktaş, Yağmur Yüksel, Berkay Çınar, Selinay Taşol ve daha birçok isim
  • Senaristler: Nuriye Bilici, Münevver Yıldız, Melike Yılman, Burak Acar ve ekibi
  • Sanat Yönetmeni: Çiğdem Şerefoğlu
  • Kostüm Tasarım: Gülay Kuriş
  • Müzik: Minör
  • Tür: Drama
  • Yapım: Unik Film / Raıns Pıctures

YENİ BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN LİNK

"Kopuk" Dizisi İzleyicinin Kalbini Kazanamadı: Final Kararı "Kopuk" Dizisi İzleyicinin Kalbini Kazanamadı: Final Kararı

Kan Çiçekleri dizisinin 23 Kasım'da yayınlanan 193. bölümünü tek parça izlemek için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://www.kanal7.com/dizi/dizi-kan-cicekleri