Kanal D'nin yeni sezon yapımlarından olan "Bir Derdim Var", seyircilerden büyük beğeni topladı. Milyonlarca izleyicinin merakla beklediği yeni bölümde, dizinin hikayesi daha da derinleşiyor. İşte, dizinin son bölümünde yaşananlar ve yeni gelişmeler...

KUZEY’İN HAYATINA YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR: YILDIZ KÜLTÜR

23 Kasım Perşembe günü yayınlanan 3. bölümde, Kuzey’in babaannesi olan Yıldız Kültür, ekranlara damgasını vurdu. Kuzey’in hayatından izler taşıyan Yıldız Kültür'ün gelişi, dizinin seyrini değiştiriyor.

KÜRŞAT’IN SORUNLU DAVRANIŞLARI VE KORKUNÇ GERÇEK

Bir Derdim Var 3. bölümde, okulunda sorunlu davranışlar sergileyen küçük Kürşat’ın hikayesi merak uyandırdı. Nilüfer, ekibiyle birlikte Kürşat’ın davranışlarının kökenini anlamaya çalışırken, ailenin şüpheli tavırları korkunç bir gerçeğin ortaya çıkmasına neden oluyor.

Bir-derdim-var

NILÜFER VE ÖMER’İN MÜCADELESİ

Nilüfer, Savcı Ömer’in yardımıyla Kürşat’ın annesinin akıbetini öğrenme çabasına girerken, duygusal kayıtsızlığıyla dikkat çeken Ömer, Nilüfer’i şaşırtıyor. İkili arasındaki ilişki de giderek karmaşıklaşıyor.

"Kopuk" Dizisi İzleyicinin Kalbini Kazanamadı: Final Kararı "Kopuk" Dizisi İzleyicinin Kalbini Kazanamadı: Final Kararı

DUYGUSAL HESAPLAŞMALAR VE SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

İpek’in sevgilisi Volkan’ın saldırgan kıskançlığı, İpek’i zor durumda bırakıyor. Öte yandan, Kuzey ve Özge arasındaki duygusal gelişmeler de dikkat çekerken, Savaş’ın doğum günü kutlaması, çeşitli duygusal hesaplaşmalara kapı aralıyor.

BİR DERDİM VAR OYUNCULARI VE KADRO

Birce Akalay ve Mert Fırat’ın başrollerini üstlendiği dizi, Engin Hepileri, Neslihan Arslan, Erdem Şenocak, Başak Gümülcinelioğlu, İdil Sivritepe, Sami Aksu, Sennur Nogaylar, Eylül Ersöz, Ata Artman, Ava Yaman, Esila Umut, Ataberk Mutlu, Ezgi Gör ve Efe Poylu gibi başarılı isimleri bir araya getiriyor.

23 Kasım Perşembe günü ekrana gelen yeni bölüm, izleyicilere duygusal ve heyecan dolu anlar yaşatmaya devam ediyor. Kanal D’nin iddialı yapımı "Bir Derdim Var"ı kaçırmayın!