Kan Çiçekleri 146. bölüm Full izle! Kanal 7 Kan Çiçekleri 146.bölüm tek parça izleme linki Kan Çiçekleri 146. bölüm Full izle! Kanal 7 Kan Çiçekleri 146.bölüm tek parça izleme linki

Candan Öte 75. bölüm izle gündemdeki yerini almış durumda. Dizinin 75. bölümünde birbirinden ilginç sahnelerle izleyicilere keyifli anlar sundu. İşte Kanal 7 ile Candan Öte son bölüm izle ekranı

Kanal 7'nin en yeni günlük Hint dizisi olan "Candan Öte," 7 Eylül Perşembe günü 75. bölümüyle ekranlarda yerini aldı. Bu dizi, Kanal 7'nin gündüz kuşağında izleyicilere keyifli anlar yaşatıyor. Hindistan'da "Ek Hazaaron Mein Meri Behna Hai" adıyla yayınlanan "Candan Öte," Türk izleyicileri hafta içi bölümleriyle etkisi altına almaya devam ediyor.

Dizi, deli dolu bir kız kardeş ile asil ve ağırbaşlı diğer kız kardeşin hikayesini konu alıyor. Jevika ve Manvi adındaki bu iki kardeş, izleyicileri Candan Öte dünyasına davet ediyorlar. Jevika, başarıları ve idealleriyle herkesin hayranlıkla izlediği bir karakterken, Manvi ise hayatı büyük bir eğlence olarak gören çocuksu bir yapıya sahip. İki kız kardeşin hikayesi, büyükanneleri Çandrika ile yaşadıkları evde gelişiyor.

Çandrika, büyük torunu Jevika'yı Viren ile evlendirmek istiyor. Ancak Jevika, arkadaşı Manan'a olan duygularına rağmen büyükannesinin isteğini yerine getirmek zorunda kalıyor. Jevika ve Viren evlendikten sonra, Viren'in kardeşi Virat, Manvi'ye aşık oluyor. Her şey yolunda giderken, Manvi beklenmedik bir hastalık haberiyle sarsılıyor. Ancak bu haberi ailesinden saklamaya karar veriyor.

Manvi, nişanlarına birkaç adım kala aldığı bu kötü haberi ne kadar süre gizleyebilecek? Jevika, kız kardeşinin gizli sırrını öğrenmeye çalışırken, sonuca bir türlü ulaşamıyor.

Dizinin ilerleyen bölümlerinde neler olacak? Jevika ve Manvi arasına hangi sırlar girecek? Tüm bu heyecan verici gelişmeleri izlemek için "Candan Öte"yi takip etmeye devam edin.

Dizi, Zama Habib'in kaleme aldığı bir senaryo ile yönetmenler Santram Varma, Kaushik Ghatak, Vikram Labhe, Ajit Kumar, Rahul Aggarwal, ve Noel Smith tarafından hayata geçiriliyor. Yapımcılığını ise Prem Kishan ve Sunil Mehta üstleniyor. Oyuncu kadrosunda Krystle D’Souza, Nia Sharma, Karan Tacker, Kushal Tandon, Sachin Danai, Simran Natekar, Utpal Dashora, Seema Kapoor, Bhupindder Bhoopii, ve Suzanne Berner gibi tanınmış isimler yer alıyor.

CANDAN ÖTE 75. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ