Kanal 7 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Kan Çiçekleri son günlerde fazlasıyla dikkat çekmeye başladı.

Dizinin merakla beklenen 179. bölümü, 3 Kasım'da Kanal 7'de yayınlandı. Bu uzun soluklu dizi, izleyicileri büyülemeye devam ediyor. İşte Kan Çiçekleri'nin 179. bölümünü izlemek için yöntemler haberimizde...

Kan Çiçekleri dizisi, başrollerini Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel'in paylaştığı, bir kan davasının etrafında şekillenen büyük aşkı konu alıyor. Dilan'ın hayalleri ve umutları elinden alınırken, Baran ise kan davasını sona erdirmek ve kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalır. İşte Kan Çiçekleri'nin çarpıcı hikayesi:

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp yaşarlar. İki aile, Mardin'den İstanbul'a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra beklenmedik bir haber gelir: Kanlıları Seyit bulunmuştur. Ancak Baran, kan dökülmesini istemez ve aile büyüklerinin karşısına çıkarak Seyit'in kızı Dilan ile evlenmeyi seçer. Dilan, daha fazla ölüm yaşanmaması için hayallerini bir kenara bırakıp bu evliliği kabul eder. Ancak bu evlilik her iki taraf için de bir tür hapishane gibidir.

Peki, bu zoraki evlilik kan davasına son verebilecek mi? Dilan ve Baran, geçmişte düşman olsalar da, birbirlerine nasıl yaklaşacaklar? Bu ilişki, sert rüzgarlarla dolu bir denizden geçebilir mi ve aşka dönüşebilir mi?

Baran, kardeşini töreye kurban vermek istemiyor, Dilan ise hayallerini terk edip hiç tanımadığı biriyle evleniyor. İşte bu kanla yoğrulmuş zoraki evlilik, Kan Çiçekleri adlı dizide 5 Aralık'tan itibaren her hafta içi saat 16:30'da Kanal 7'de izleyicilerle buluşuyor.

k2-5tnn

Kan Çiçekleri - Oyuncular ve Ekip

  • Yönetmenler: Levent Türkan, Ömer Baykul
  • Görüntü Yönetmenleri: Çetin Çavan, Halil Uzun
  • Oyuncular: Barış Baktaş, Yağmur Yüksel, Berkay Çınar, Selinay Taşol, Nalan Örgüt, Erol Yavan, Hasan Ballıktaş, Hilal Kuvvet, Yılmaz Ulutaş, Ekrem Aral Tuna, Dilek Güler, Ceyda Pınar, Göksel Kayahan, Gökhan Gürdeyiş
  • Senaristler: Nuriye Bilici, Münevver Yıldız, Melike Yılman, Burak Acar, Günce Miraç Dizman, Necati Küçükazay, Kadir Samet Karaman, Simge Akovalıer, Nursem Banu Özyürek, Fatma Özcan, Ayşem Özge Yıldırım
  • Sanat Yönetmeni: Çiğdem Şerefoğlu
  • Kostüm Tasarım: Gülay Kuriş
  • Müzik: Minör
  • Tür: Drama
  • Yapım: Unik Film / Raıns Pıctures

Kan Çiçekleri dizisi, izleyicilere heyecan dolu anlar yaşatmaya devam ediyor. Bu etkileyici hikayeyi kaçırmamak için 3 Kasım'da yayınlanan 179. bölümü izlemek için aşağıdaki bağlantıyı tarayıcınıza kopyalayınız.

Kayıp Sahne Ortaya Çıktı! Kemal Sunal Hayranları Sevinçten Havaya Uçtu! Kayıp Sahne Ortaya Çıktı! Kemal Sunal Hayranları Sevinçten Havaya Uçtu!

https://www.kanal7.com/dizi/dizi-kan-cicekleri